Απόλυτη επιτυχία (1)
Με απόλυτη επιτυχία διοργάνωσε ο Α.Ο.ΑΙΓΑΛΕΩ για 3η συνεχόμενη χρονιά τους κολυμβητικούς αγώνες αγωνιστικών κατηγοριών με την επωνυμία "ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ".
Στους αγώνες καταρρίφθηκαν 18 ρεκόρ αγώνων.
Πρωταγωνιστής στους άνδρες ήταν ο ΜΠΟΛΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ο οποίος σημείωσε 4 ρεκόρ αγώνων και 2 ατομικά ρεκόρ.
Στις γυναίκες πρωταγωνίστησε η 14χρονη ΜΠΙΛΑΝΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ (Α.Ο.ΑΙΓΑΛΕΩ) η οποία σημείωσε 3 ρεκόρ αγώνων. Στον παρακάτω πίνακα φαίνονται αναλυτικά τα ανανεωμένα ρεκόρ αγώνων.
Δείτε εδώ τον πίνακα των ρεκόρ της διοργάνωσης.
ΒΑΙΟΣ ΧΑΡΜΠΑΣ
swim-news.gr
Pisina.net