1ος ΓΥΡΟΣ 1ης ΦΑΣΗΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ 2016

0
241

Α όμιλος Αττικής (Κολυμβητήριο Αμαρουσίου)

Αποτελέσματα

ΑΟ Βετεράνοι – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 4-12

Νηρέας Χαλανδρίου – Τρίτων Αμαρουσίου 14-4

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Τρίτων Αμαρουσίου 15-9

ΑΟ Βετεράνοι – ΑΟ Αγίου Νικολάου 7-8

Τρίτων Αμαρουσίου – ΑΟ Βετεράνοι 9-9

ΝΟ Αγίου Νικολάου – Νηρέας Χαλανδρίου 4-12

Τρίτων Αμαρουσίου – ΝΟ Αγίου Νικολάου 7-8

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Νηρέας Χαλανδρίου 6-8

ΝΟ Αγίου Νικολάου – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 5-9

Νηρέας Χαλανδρίου – ΑΟ Βετεράνοι 11-7

Βαθμολογία

Νηρέας Χαλανδρίου 12

Δελφίνια Μεταμόρφωσης 9

ΝΟ Αγίου Νικολάου 6

ΑΟ Βετεράνοι 1

Τρίτων Αμαρουσίου 1

 

Β όμιλος Αττικής (Όμιλος Νέας Σμύρνης)

Αποτελέσματα

Άρης Νίκαιας – Τρίαινα Βούλας 2-14

ΚΟΠΙ – Μίλων 7-3

Μίλων – Άρης Νίκαιας 12-3

Ολυμπιάδα Πετρούπολης – ΚΟΠΙ 4-14

Τρίαινα Βούλας – Μίλων 7-8

Άρης Νίκαιας – Ολυμπιάδα Πετρούπολης 6-7

Ολυμπιάδα Πετρούπολης – Τρίαινα Βούλας 3-6

ΚΟΠΙ – Άρης Νίκαιας 9-2

Μίλων – Ολυμπιάδα Πετρούπολης 11-5

Τρίαινα Βούλας – ΚΟΠΙ 7-10

Βαθμολογία

ΚΟΠΙ 12

Μίλων 9

Τρίαινα Βούλας 6

Ολυμπιάδα Πετρούπολης 3

Άρης Νίκαιας 0

 

Γ’ Όμιλος Αττικής (Όμιλος Χαϊδαρίου)

Αποτελέσματα

ΝΟ Ναυπλίου – ΑΟ Καστέλλας 8-8

ΝΟ Καλαμάτας – Χαϊδάρι 6-9

Χαϊδάρι – ΝΟ Ναυπλίου 13-10

Νηρέας Πάτρας – ΝΟ Καλαμάτας 3-4

ΑΟ Καστέλλας – Χαϊδάρι 6-11

ΝΟ Ναυπλίου – Νηρέας Πάτρας 8-9

Νηρέας Πάτρας – ΑΟ Καστέλλας 9-4

ΝΟ Καλαμάτος – ΝΟ Ναυπλίου 7-6

Χαϊδάρι – Νηρέας Πάτρας 8-5

ΑΟ Καστέλλας – ΝΟ Καλαμάτας 7-9

Βαθμολογία

Χαϊδάρι 12

ΝΟ Καλαμάτας 9

Νηρέας Πάτρας 6

ΝΟ Ναυπλίου 1

ΑΟ Καστέλλας 1

 

Όμιλος Βόλου

Αποτελέσματα

ΟΥΚ Βόλου – Νηρέας Λαμίας 16-7

ΟΕΑ/ΝΑΒ – ΝΕ Λαμίας 14-8

ΝΕ Λαμίας – ΟΥΚ Βόλου 5-14

Νίκη Βόλου – ΟΕΑ/ΝΑΒ 12-11

Νηρέας Λαμίας – ΝΕ Λαμίας 13-10

ΟΥΚ Βόλου – Νίκη Βόλου 8-8

Νίκη Βόλου – Νηρέας Λαμίας 14-6

ΟΕΑ/ΝΑΒ – ΟΥΚ Βόλου 7-21

ΝΕ Λαμίας – Νίκη Βόλου 3-12

Νηρέας Λαμίας – ΟΕΑ/ΝΕΒ 9-15

Βαθμολογία

ΟΥΚ Βόλου 10

Νίκη Βόλου 10

ΟΕΑ/ΝΑΒ 6

Νηρέας Λαμίας 3

ΝΕ Λαμίας 0

 

Όμιλος Θεσσαλονίκης

Αποτελέσματα

ΧΑΝΘ – Πανσερραϊκός 16-4

ΠΕΚΕΒ – Οξυγόνο 10-10

Πανσερραϊκός – ΠΕΚΕΒ 6-17

ΝΟ Καβάλας – ΧΑΝΘ 6-24

Οξυγόνο – Πανσερραϊκός 17-6

ΠΕΚΕΒ – ΝΟ Καβάλας 17-7

ΧΑΝΘ – ΠΕΚΕΒ 11-8

ΝΟ Καβάλας – Οξυγόνο 6-12

Πανσερραϊκός – ΝΟ Καβάλας 1-9

Οξυγόνο – ΧΑΝΘ 9-12

Βαθμολογία

ΧΑΝΘ 12

ΠΕΚΕΒ 7

Οξυγόνο 7

ΝΟ Καβάλας 3

Πανσερραϊκός 0