ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΣΤΟΝ ΆΓΙΟ ΚΟΣΜΑ

0
256

Ολοκληρώθηκε η δεύτερη ημέρα του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Καταδύσεων Α’, Β’, Γ’, Δ’ και ΟΠΕΝ κατηγορίας που διεξάγεται στο Καταδυτήριο του Αγίου Κοσμά (7-9 Ιουνίου).

Οι αγώνες συνεχίζονται και ολοκληρώνονται αύριο το πρωί (10.00), με τους τελικούς σε Τραμπολίνο 3μ. Β’ , Πλατφόρμα Α’ , 3μ. συγχρονισμένες Α’, Β’, ΟΠΕΝ.

 Τα αποτελέσματα των σημερινών τελικών:

Τραμπολίνο 3μ. Α’

 ΑΓΟΡΙΑ

  1. Θεόδωρος Κυριακίδης                                    ΑΝΟΑ                      326.35
  2. Δημήτρης Μόλβαλης                                      ΠΑΟ                        308.95
  3. Ευγένιος Τσομπάνογλου                                 ΑΡΓΩ                      307.60

 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

  1. Ελένη Πεπονή                                    ΑΝΟΑ                       308.20
  2. Ηλιάνα Μπανούση                    Ακαδημία Φυρίγου               296.65
  3. Ελένη Κατσούλη                                 ΑΡΓΩ                       282.15

 Πλατφόρμα Γ’

 ΑΓΟΡΙΑ

 

  1. Νικόλαος Μόλβαλης                        ΠΑΟ                      239.20
  2. Μίνως Γιαννόπουλος                        ΑΡΓΩ                     161.00
  3. Αθανάσιος Τσιρίκος                         ΠΑΟ                      155.45

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

  1. Φωτεινή Ρέκκα                               ΑΡΓΩ                     144.45
  2. Αικατερίνη Μπουραζάνα                 ΝΟΒΑ                     139.65
  3. Αλίκη Καρανάσιου                         ΝΟΒΑ                     137.55

 Τραμπολίνο 1μ. ΟΠΕΝ

 ΑΝΔΡΕΣ

 

  1. Στέφανος Παπαρούνας                        Ακαδημία Φυρίγου             330.40
  2. Μιχάλης Φαφαλής                                         ΑΝΟΑ                   305.30
  3. Θεόδωρος Κυριακίδης                                    ΑΝΟΑ                   233.20

 ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

  1. Ηλιάνα Μπανουσάκη                       Ακαδημία Φυρίγου                216.05
  2. Ελένη Κατσούλη                                          ΑΡΓΩ                     177.35
  3. Βασιλική Ρέκκα                                           ΑΡΓΩ                     151.75

Τραμπολίνο 3μ. ΟΠΕΝ

 ΑΝΔΡΕΣ

 

  1. Στέφανος Παπαρούνας                        Ακαδημία Φυρίγου             360.30
  2. Μιχάλης Φαφαλής                                         ΑΝΟΑ                    299.40
  3. Ευγένιος Τσομπάνογλου                                 ΑΡΓΩ                    234.75

 ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

  1. Ηλιάνα Μπανούση                         Ακαδημία Φυρίγου                 211.20
  2. Ελένη Κατσούλη                                         ΑΡΓΩ                     178.30
  3. Βασιλική Ρέκκα                                          ΑΡΓΩ                     174.40

 Τραμπολίνο 1μ. Β’

 ΑΓΟΡΙΑ

  1. Δημήτρης Μόλβαλης                                       ΠΑΟ                          311.25
  2. Γεώργιος Κριτσίνης                                         ΠΑΟ                          288.10
  3. Νικόλαος Μόλβαλης                                       ΠΑΟ                          269.35

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.            Βαλέρια Νικολάκα                                        ΑΡΓΩ                              209.00

2.            Ελένη Πεπονή                                             ΑΝΟΑ                                207.95

3.            Θεοφανώ Φαρμάκη                              Όμιλος Φίλων Θαλάσσης             207.65

 

 

Πηγή: http://www.koe.org.gr