ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗ Γ’ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

0
910

Ολοκληρώθηκαν την Κυριακή (12/5) οι επτά από τους οκτώ ομίλους στη Β’ φάση των Εφήβων, με τον Α’ όμιλο Αττικής να ολοκληρώνεται την Τετάρτη (15/5).

Οι ομάδες που έχουν προκριθεί έως τώρα είναι οι εξής: Ολυμπιακός, Πανιώνιος, ΝΟ Βουλιαγμένης, Παναθηναϊκός, ΠΑΟΚ, ΠΑΣ Φοίβος, Πανσερραϊκός, Μακεδονικός, ΟΦΘ, ΝΟ Καβάλας, Νηρέας Λαμίας, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΟΥΚ Βόλου, Ηλυσιακός, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Χανίων και Νηρέας Γέρακα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής (12/5) και οι βαθμολογίες:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

4η αγωνιστική:

ΝΟ Χίου – Νηρέας Χαλανδρίου 14-4

5η αγωνιστική:

Απόλλων Σμύρνης – ΝΟ Χίου 6-28

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 

2η αγωνιστική:

Ολυμπιακός – Μίλων 19-4

Εθνικός Πειραιά – Πανιώνιος 2-13

3η αγωνιστική: 

Εθνικός Πειραιά – Ολυμπιακός 5-15

Πανιώνιος – Μίλων 12-6

Τελική βαθμολογία:

  1. Ολυμπιακός 9
  2. Πανιώνιος 6
  3. Εθνικός Πειραιά 3
  4. Μίλων 0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 

2η αγωνιστική:

ΝΟ Βουλιαγμένης – ΓΣ Ηλιούπολης 17-2

Παναθηναϊκός – ΑΝΟ Μεταμόρφωσης 26-2

3η αγωνιστική: 

Παναθηναϊκός – ΝΟ Βουλιαγμένης 4-9

ΑΝΟ Μεταμόρφωσης – ΓΣ Ηλιούπολης 7-14

Τελική βαθμολογία:

  1. ΝΟ Βουλιαγμένης 9
  2. Παναθηναϊκός 6
  3. ΓΣ Ηλιούπολης 3
  4. ΑΝΟ Μεταμόρφωσης 0

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4η αγωνιστική:

ΚΕ Κοζάνης – ΠΑΟΚ 6-17

ΠΑΣ Φοίβος – Πανσερραϊκός 10-10

5η αγωνιστική:

ΧΑΝΘ – ΚΕ Κοζάνης 7-13

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Φοίβος 24-4

Τελική Βαθμολογία:

  1. ΠΑΟΚ 12
  2. ΠΑΣ Φοίβος 7
  3. Πανσερραϊκός 5
  4. ΚΕ Κοζάνης 4
  5. ΧΑΝΘ 0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

4η αγωνιστική:

Δελφίνια Πτολεμαΐδας – ΑΠΣ Οξυγόνο 19-12

Μακεδονικός – ΟΦΘ 7-6

5η αγωνιστική:

ΝΟ Καβάλας – Δελφίνια Πτολεμαΐδας 11-9

ΑΠΣ Οξυγόνο – Μακεδονικός 10-21

Τελική Βαθμολογία:

  1. Μακεδονικός 12
  2. ΟΦΘ 9
  3. ΝΟ Καβάλας 6
  4. Δελφίνια Πτολεμαΐδας 3
  5. ΑΠΣ Οξυγόνο 0

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4η αγωνιστική:

ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΕ Λάρισας 9-3

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Λάρισας 8-3

5η αγωνιστική:

Νηρέας Λαμίας – ΑΝΟ Γλυφάδας 7-6

ΝΕ Λάρισας – ΟΥΚ Βόλου 13-14

Τελική βαθμολογία:

  1. Νηρέας Λαμίας 12
  2. ΑΝΟ Γλυφάδας 9
  3. ΟΥΚ Βόλου 6
  4. ΝΟ Λάρισας 3
  5. ΝΕ Λάρισας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 

Τελική βαθμολογία:

  1. Ηλυσιακός 9
  2. ΝΕ Πατρών 6
  3. ΝΟ Πατρών 3
  4. ΝΟ Ναυπλίου 0

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

2η αγωνιστική:

Νηρέας Γέρακα – ΟΦΗ 11-8

ΝΟ Χανίων – ΝΟ Ρεθύμνου 13-4

3η αγωνιστική:

ΝΟ Χανίων – Νηρέας Γέρακα 11-7

ΝΟ Ρεθύμνου – ΟΦΗ 11-8

Τελική βαθμολογία:

  1. ΝΟ Χανίων 9
  2. Νηρέας Γέρακα 6
  3. ΝΟ Ρεθύμνου 6
  4. ΟΦΗ 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here