ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ, ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ, ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

0
668

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (4/12), στα γραφεία της ΚΟΕ, η κλήρωση των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης υποδομής, στις κατηγορίες Παίδων, Μίνι Παίδων, Κορασίδων και Μίνι Κορασίδων.

Οι Όμιλοι όπως προέκυψαν, σε κάθε πρωτάθλημα:

ΠΑΙΔΩΝ, Α’ Φάση 13-15 Μαρτίου 2020

*Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΑΝΟ Αργυρούπολης, Νηρέας Γέρακα, ΑΟ Πετρούπολης

*Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Ολυμπιακός, Απόλλων Σμύρνης, ΑΕΚ, Ηλυσιακός, ΣΚ Ροή

*Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χαλκίδας, Πανιώνιος, Εθνικός Πειραιά, ΑΟ Καστέλας, ΝΟ Βουλιαγμένης

*Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΠΕΚΕ Βροντάδου, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΓΣ Περιστερίου, Υδραϊκός, ΝΟ Καλαμακίου

*Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Τρίτων Αμαρουσίου, ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Χαλανδρίου, Μίλων

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χίου, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΕ Κερατσινίου, Ιωνικός Νίκαιας, Άρης Νίκαιας

*ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Άρης Θεσσαλονίκης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΟΦΘ, ΠΑΟΚ, ΠΑΣ Φοίβος

*ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Καλαμάτας, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Τριχωνίδας, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Λαμίας

*ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΣΑΠΚ Νεάπολης, Νίκη Βόλου, ΝΕ Λαμίας, ΟΕΑΝΑ Βόλου, Νίκη Βόλου

*ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΝΟ Αγίου Νικολάου

*ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΟ Λάρισας, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΕ Λάρισας, ΚΕ Κοζάνης

*ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Ποσειδών Ορεστιάδας, ΝΟ Καβάλας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Πανσερραϊκός, Δελφίνια Πτολεμαϊδας

Στην επόμενη φάση (24-26/4/20) ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ, Α’ Φάση 7-9 Φεβρουαρίου 2020

*Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Τρίαινα Βούλας, ΝΟ Καλαμακίου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Πετρούπολης,, Απόλλων Σμύρνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Διώνη Ναυτική Ακαδημία, ΓΣ Ηλιούπολης, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Νηρέας Γέρακα, Πανιώνιος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χαλκίδας, ΑΝΟ Αργυρούπολης, Υδραϊκός, Αρίων Γλυφάδας, ΑΟ Καστέλας

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χίου, Εθνικός Πειραιά, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Περιστερίου

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΠΕΚΕ Βροντάδου, ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΕ Χαϊδαρίου, Ηλυσιακός, ΣΚ Ροή

*ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΕ Λαμίας, Μίλων, Τρίτων Αμαρουσίου, Ολυμπιακός, ΑΕ Κερατσινίου

*ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: Νηρέας Λαμίας, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Λάρισας, Νίκη Βόλου, ΟΕΑΝΑ Βόλου

*ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ: Παναθηναϊκός, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΑΟ Πλιτς Πλατς

*Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Πύρρος Ιωαννίνων, Άρης Θεσσαλονίκης, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης

*Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΠΑΟΚ, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΟΦΘ, ΧΑΝΘ

*ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΕ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Πατρών, Άργης Καλαμάτας, ΝΟ Τριχωνίδας

*ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: ΝΟ Καβάλας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ποσειδών Ορεστιάδας, Πανσερραϊκός

Στην επόμενη φάση (3-5/4/20), ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, Α’ Φάση 27-29 Μαρτίου 2020

*Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, Τρίτων Αμαρουσίου, Ηλυσιακός

*Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Ολυμπιακός, ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Περιστερίου, Αρίων Γλυφάδας

*ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ποσειδών Ορεστιάδας, Άρης Θεσσαλονίκης, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΠΑΟΚ

*ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ: ΝΟ Ρεθύμνου, Πανιώνιος, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων

*ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΝΟ Λάρισας, ΝΕ Πατρών, ΓΣ Ηλιούπολης, ΟΥΚ Βόλου

Στην επόμενη φάση (15-17/5/20), ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, Α’ Φάση 24-26 Απριλίου 2020

*Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΓΣ Περιστερίου, ΓΣ Ηλιούπολης, Ηλυσιακός, ΑΟ Καστέλας

*Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, ΑΝΟ Γλυφάδας, Πανιώνιος

*ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ: ΝΕ Λαμίας, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΕ Πατρών, Πανσερραϊκός

*ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Άρης Θεσσαλονίκης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΠΑΟΚ, Ποσειδών Ορεστιάδας

*ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Ρεθύμνου, Ολυμπιακός, ΝΟ Χανίων

Στην Τελική φάση (16-19 Ιουλίου 2020) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 10).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here