ΕΦΗΒΟΙ: ΤΑ 8 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

0
363

Ολοκληρώθηκε την Κυριακή (12/7) η Β’ φάση, στο πρωτάθλημα των Εφήβων και συμπληρώθηκε το παζλ των ομάδων που προκρίθηκαν στην Τελική Φάση.

Οι 8 ομάδες που πήραν το εισιτήριο ήταν οι εξής: Πανιώνιος (Α’ Όμιλος Αττικής), Ολυμπιακός (Β’ Όμιλος Αττικής), Παναθηναϊκός (Γ’ Όμιλος Αττικής), ΝΟ Πατρών (Όμιλος Πάτρας), ΝΟ Βουλιαγμένης (Όμιλος Θεσσαλίας), ΝΟ Χανίων (Όμιλος Κρήτης), ΟΦΘ (Α’ Όμιλος Θεσσαλονίκης) και ΠΑΟΚ (Β’ Όμιλος Θεσσαλονίκης).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής (12/7) και οι τελικές βαθμολογίες:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

4η αγωνιστική:

ΝΟ Χίου – ΣΚ Ροή   16-5

Πανιώνιος – Εθνικός Πειραιά   13-5

5η αγωνιστική:

Ιωνικός – ΝΟ Χίου   5-20

ΣΚ Ροή – Πανιώνιος   4-20

Τελική βαθμολογία:

  1. Πανιώνιος 12
  2. Εθνικός Πειραιά 9
  3. ΝΟ Χίου 6
  4. ΣΚ Ροή 3
  5. Ιωνικός 0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

2η αγωνιστική:

Ολυμπιακός – ΑΟ Πετρούπολης   24-1

ΑΕ Χαϊδαρίου – ΓΣ Περιστερίου   14-10

3η αγωνιστική:

ΑΕ Χαϊδαρίου – Ολυμπιακός   7-20

ΓΣ Περιστειρίου – ΑΟ Πετρούπολης   12-5

Τελική βαθμολογία:

  1. Ολυμπιακός 9
  2. ΑΕ Χαϊδαρίου 6
  3. ΓΣ Περιστερίου 3
  4. ΑΟ Πετρούπολης 0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

4η αγωνιστική:

Παναθηναϊκός – Ηλυσιακός   19-3

Νηρέας Χαλανδρίου – Μίλων ΑΟΝΣ   8-9

5η αγωνιστική:

ΑΝΟ Μεταμόρφωσης – Παναθηναϊκός   4-24

Ηλυσιακός – Νηρέας Χαλανδρίου   7-6

Τελική Βαθμολογία:

  1. Παναθηναϊκός 12
  2. Μίλων ΑΟΝΣ 7
  3. Ηλυσιακός 4
  4. Νηρέας Χαλανδρίου 3
  5. ΑΝΟ Μεταμόρφωσης 3

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

4η αγωνιστική:

ΝΟ Καλαμάτας – ΝΟ Ναυπλίου   7-8

ΝΟ Πατρών – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου   11-9

5η αγωνιστική:

ΝΕ Πατρών – ΝΟ Καλαμάτας   18-7

ΝΟ Ναυπλίου – ΝΟ Πατρών   4-16

Τελική βαθμολογία:

  1. ΝΟ Πατρών 12
  2. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 9
  3. ΝΕ Πατρών 6
  4. ΝΟ Ναυπλίου 3
  5. ΝΟ Καλαμάτας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Τελική βαθμολογία:

  1. ΝΟ Βουλιαγμένης 6
  2. ΟΥΚ Βόλου 3
  3. ΝΟ Λάρισας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

4η αγωνιστική:

ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Ρεθύμνου   18-7

ΝΟ Χανίων – Νηρέας Γέρακας   10-6

5η αγωνιστική:

ΟΦΗ – ΑΝΟ Γλυφάδας   5-5

ΝΟ Ρεθύμνου – ΝΟ Χανίων   4-14

Τελική βαθμολογία:

  1. ΝΟ Χανίων 12
  2. ΑΝΟ Γλυφάδας 7
  3. ΟΦΗ 7
  4. Νηρέας Γέρακα 3
  5. ΝΟ Ρεθύμνου 0

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:

Τελική βαθμολογία:

  1. ΟΦΘ 9
  2. ΠΑΣ Φοίβος 3
  3. Άρης 3
  4. Πανσερραϊκός 3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2η αγωνιστική:

ΠΑΟΚ – Ποσειδών Ορεστιάδας   29-4

ΝΑΟ Κέρκυρας – ΚΕ Κοζάνης   5-4

3η αγωνιστική:

ΝΑΟ Κέρκυρας – ΠΑΟΚ   1-19

ΚΕ Κοζάνης – Ποσειδών Ορεστιάδας   15-11

Τελική βαθμολογία:

  1. ΠΑΟΚ 9
  2. ΝΑΟ Κέρκυρας 6
  3. ΚΕ Κοζάνης 3
  4. Ποσειδών Ορεστιάδας 0

Η Ειδική προκήρυξη και το πρόγραμμα αγώνων ΕΔΩ.

Οι αγώνες διεξήχθησαν χωρίς θεατές και σύμφωνα με το Υγειονομικό Πρωτόκολλο.