ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016

0
101

1η Αγωνιστική

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Γλυφάδας):

ΑΝΟ Γλυφάδας-ΓΣ Ηλιούπολης 16-4

Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ Περιστερίου 24-2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Γέρακα):

ΝΟ Καλαμακίου-ΑΟ Νηρέας Γέρακα 11-4

ΚΟΠ Ιλισίων-ΑΟΠ Φαλήρου 6-21

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Πειραιά):

ΝΟ Βουλιαγμένης-ΑΟ Νηρέας Χαλανδρίου 10-0

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟ Πετρούπολης 16-6

Εθνικός ΟΦΠΦ-Υδραϊκός ΝΟ 5-0 (δεν αγωνίστηκε η ομάδα του Υδραϊκού)

 

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποδειδώνιο):

ΑΠΣ Οξυγόνο-ΑΣ Απόλλο 5-16

ΓΣ Ηρακλής-ΑΣ ΠΑΟΚ 2-29

ΧΑΝΘ-Δελφίνια Πτολεμαϊδας 5-0 (απέσυραν την συμμετοχή τους τα δελφίνια Πτολεμαΐδας)

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Κολυμβητήριο Ηρακλείου):

ΝΟ Ρεθύμνου-ΟΦΗ 11-4

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ (Κολυμβητήριο Πεπανός):

ΑΝΟ Δελφίνια Μετ/σης-ΝΕ Πατρών 10-17

 

2η Αγωνιστική

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Περιστερίου):

ΓΣ Περιστερίου-ΑΝΟ Γλυφάδας 2-22

Πανιώνιος ΓΣΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ 7-10

ΓΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Περιστερίου 13-1

ΑΝΟ Γλυφάδας-Πανιώνιος ΓΣΣ 14-4

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Γέρακα):

ΑΟ Νηρέας Γέρακα-ΚΟΠ Ιλισίων 5-15

ΑΟΠ Φαλήρου-ΝΟ Χίου 13-6

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ν. Σμύρνης):

ΚΟΠ Ιλισίων-ΝΟ Καλαμακίου 9-7

ΝΟ Χίου-ΑΟ Νηρέας Γέρακα 13-1

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Πειραιά):

ΑΟ Νηρέας Χαλανδρίου-ΑΟ Πετρούπολης 15-5

ΝΟ Βουλιαγμένης-Εθνικός ΟΦΠΦ 18-2

η ομάδα του Υδραϊκού ΝΟ δεν παρευρέθηκε στους αγώνες

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Πετρούπολης):

Εθνικός ΟΦΠΦ-ΑΟ Νηρέας Χαλανδρίου 2-9

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΝΟ Βουλιαγμένης 2-10

η ομάδα του Υδραϊκού ΝΟ δεν παρευρέθηκε στους αγώνες

 

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο):

ΑΣ Απόλλο-ΑΣ ΠΑΟΚ 2-31

ΑΠΣ Οξυγόνο- ΧΑΝΘ 7-10

ΓΣ Ηρακλής-ΑΠΣ Οξυγόνο 13-1

ΧΑΝΘ-ΑΣ Απόλλο 7-15

η ομάδα των Δελφινιών Πτολεμαΐδας δεν παρευρέθηκε στους αγώνες

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Κολυμβητήριο Ηρακλείου):

ΝΟ Χανίων-ΟΦΗ 11-4

ΝΟ Χανίων-ΝΟ Ρέθυμνου 15-10

 

3η Αγωνιστική

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Περιστερίου):

Πανιώνιος ΓΣΣ-ΓΣ Ηλιούπολης 7-4

Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΝΟ Γλυφάδας 4-13

ΓΣ Περιστερίου-Πανιώνιος ΓΣΣ 0-15

ΓΣ Ηλιούπολης-Παναθηναϊκός ΑΟ 5-10

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Αλίμου):

ΑΟΠ Φαλήρου-ΝΟ Καλαμακίου 26-2

ΝΟ Χίου-ΚΟΠ Ιλισίων 15-3

ΝΟ Καλαμακίου-ΝΟ Χίου 3-13

ΑΟ Νηρέας Γέρακα-ΑΟΠ Φαλήρου 4-24

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Πετρούπολης):

ΝΟ Βουλιαγμένης-ΑΟ Πετρούπολης 21-5

Εθνικός ΟΦΠΦ-Ολυμπιακός ΣΦΠ 5-14

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟ Νηρέας Χαλανδρίου 10-4

ΑΟ Πετρούπολης-Εθνικός ΟΦΠΦ 10-6

ο Υδραϊκός ΝΟ δεν παρευρέθηκε στους αγώνες

 

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο):

ΑΠΣ Οξυγόνο-ΑΣ ΠΑΟΚ 3-26

ΧΑΝΘ-ΓΣ Ηρακλής 7-16

ΑΣ ΠΑΟΚ-ΧΑΝΘ 19-2

ΓΣ Ηρακλής-ΑΣ Απόλλο 6-3

τα Δελφίνια Πτολεμαΐδας δεν παρευρέθηκαν στους αγώνες

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ (Κολυμβητήριο Πεπανός):

ΝΟ Πατρών-ΑΝΟ Δελφίνια Μετ/σης 19-6

ΝΕ Πατρών-ΝΟ Πατρών 7-12

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου):

Νίκη Βόλου – ΟΥΚ Βόλου 6-9

ΟΕΑΝΑΒ – ΝΟ Λάρισας 4-19

ΟΕΑΝΑΒ – ΟΥΚ Βόλου 1-13

Νίκη Βόλου – ΝΟ Λάρισας 5-10

ΟΕΑΝΑΒ – Νίκη Βόλου (διακόπηκε)

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Λάρισας 7-5