ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ 2017

0
117

ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ

Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ 

Π. Φάληρο Δελφίνια Μετ. Άλμα Κλαμπ Νηρέας Γερ. Νηρέας Χαλ.
Π. Φάληρο ———– 21-1        X 14-5        X
Δελφίνια Μετ.        X ————– 7-15      X 3-12
Άλμα Κλάμπ 0-16        X ————- 9-17        X
Νηρέας Γερ.       X 18-6       X ————- 3-5
Νηρέας Χαλ. 6-9         X 15-7        X ————–

  

Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  

Βουλιαγμένη Χαϊδάρι Τρίτων Αμ. Μίλων Ροή
Βουλιαγμένη ————– 10-2        Χ 29-0      Χ
Χαϊδάρι         Χ ————- 18-0       Χ 20-4
Τρίτων Αμ. 0-20        Χ ————– 1-16      Χ
Μίλων          Χ 2-8        Χ ———— 17-4
Ροή 0-23        Χ 4-9       Χ ———–

 

Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  

Πανιώνιος Παναθηναϊκός Ιωνικός Απόλλων Σμύρνης Άρης Νίκαιας
Πανιώνιος ———– 4-6     Χ 30-2       Χ
Παναθηναϊκός      Χ ————— 17-11         Χ 23-3
Ιωνικός 6-21         Χ ——– 22-3       Χ
Απόλλων Σμύρνης     Χ 3-35     Χ ————— 5-16
Άρης Νίκαιας 4-29         Χ 0-5 α.α          Χ ————-

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ                

Ολυμπιακός Κερατσίνι Σύρος Χαλκίδα Χίος Ηλιούπολη
Ολυμπιακός ———— 30-2      Χ 36-0     Χ 16-4
Κερατσίνι        Χ ———- 13-5      Χ 2-22 0-18
Σύρος 0-26       Χ ———- 4-2    Χ 3-16
Χαλκίδα       Χ 5-15     Χ ———- 0-39       Χ
Χίος 10-17       Χ 33-1      Χ ———       Χ
Ηλιούπολη       Χ      Χ     Χ 21-0 4-8 ————

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ

Γλυφάδα Πετρούπολη Περιστέρι Ηλυσιακός Εθνικός ΠΕΚΕΒ
Γλυφάδα ———- 13-5      Χ 14-2      Χ 25-1
Πετρούπολη       Χ ————- 4-18        Χ      Χ 9-5
Περιστέρι 8-10       Χ ———– 8-8      Χ 15-4
Ηλυσιακός      Χ 13-10      Χ ———— 4-7     Χ
Εθνικός 8-7       Χ 3-2     Χ ———-     Χ
ΠΕΚΕΒ      Χ      Χ       Χ 4-11 7-11 ———

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Πανσερραϊκός Νεάπολη ΕΑΤΕΚ ΧΑΝΘ ΠΑΟΚ
Πανσερραϊκός —————- 15-7       Χ 17-1      Χ
Νεάπολη         Χ ———— 11-9       Χ 3-16
ΕΑΤΕΚ 1-17         Χ ———– 14-4       Χ
ΧΑΝΘ         Χ 5-25       Χ ————- 2-21
ΠΑΟΚ 18-3       Χ 19-2        Χ ————–

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ       

Καβάλα Φοίβος ΟΦΘ Ηρακλής Απολλο
Καβάλα ————– 5-10        Χ 7-9        Χ
Φοίβος         Χ ————- 13-12        Χ        Χ
ΟΦΘ 10-7        Χ ————- 13-3        Χ
Ηρακλής         Χ 2-10        Χ ————–        Χ
Απολλο         Χ        Χ        Χ         Χ ————–

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ

Λαμία ΟΥΚ Βόλου ΝΕ Λάρισας ΝΟ Λάρισας Νίκη Βόλου
Λαμία ————-        Χ        Χ 6-10        Χ
ΟΥΚ Βόλου        Χ ————- 9-11        Χ 5-11
ΝΕ Λάρισας 12-5 4-10 ————– 11-10       Χ
ΝΟ Λάρισας       Χ 5-6        Χ ————– 4-10
Νίκη Βόλου 16-2        Χ 17-4        Χ ————-

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Δελφίνια Π. Κοζάνη ΝΑΟ Κέρκυρας Πύρρος Ι.
Δελφίνια Π. —————–          Χ 10-3 4-3
Κοζάνη 6-4 —————– 10-7 11-7
ΝΑΟ Κέρκυρας         Χ          Χ —————– 5-10
Πύρρος Ι.         Χ          Χ          Χ —————–

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ 

Ρέθυμνο Χανιά ΟΦΗ Πλιτς Πλατς
Ρέθυμνο —————–        Χ 21-7 17-2
Χανιά 12-11 —————– 16-2 24-4
ΟΦΗ           Χ         Χ —————- 3-4
Πλιτς Πλατς           Χ          Χ           Χ —————–

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

Νηρέας Λαμίας Ναύπλιο ΝΟΠ ΝΕΠ Καλαμάτα
Νηρέας Λαμίας ————— 28-1 6-11        Χ       Χ
Ναύπλιο           Χ ————-       Χ 2-26 2-12
ΝΟΠ           Χ 32-3 ————        Χ 19-3
ΝΕΠ 12-9         Χ 6-7 ————        Χ
Καλαμάτα 1-15          Χ        Χ 1-27 ————-