ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΦΑΣΗ

0
176

Γ΄ ΦΑΣΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

1η Αγωνιστική

(23-6-2017)

Χίος – Γλυφάδα 7-11

Ολυμπιακός – Πανιώνιος 13-4

2η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Πανιώνιος – Χίος 9-6

Ηλυσιακός – Ολυμπιακός 2-21

3η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Γλυφάδα – Πανιώνιος 9-6

Χίος – Ηλυσιακός 11-7

4η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Ηλυσιακός – Γλυφάδα 10-9

Ολυμπιακός – Χίος 13-5

5η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Πανιώνιος – Ηλυσιακός 5-7

Γλυφάδα – Ολυμπιακός 7-17

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

1η Αγωνιστική

(23-6-2017)

Ηλιούπολη – Νηρέας Χαλ. 6-14

ΠΑΟ – Εθνικός 5-11

2η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Εθνικός – Ηλιούπολη 8-3

Χανιά – ΠΑΟ 13-6

3η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Νηρέας Χαλ. – Εθνικός 5-6

Ηλιούπολη – Χανιά 4-13

4η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Χανιά – Νηρέας Χαλ. 5-8

ΠΑΟ – Ηλιούπολη 11-5

5η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Εθνικός – Χανιά 5-13

Νηρέας Χαλ. – ΠΑΟ 7-3

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΟΠ

1η Αγωνιστική

(23-6-2017)

ΝΕΠ – Π. Φάληρο 6-23

Νίκη Β. – ΟΥΚ Βόλου 8-4

ΝΟΠ – Κέρκυρα 22-1

2η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Π. Φάληρο – ΟΥΚ Βόλου 13-7

Κέρκυρα – Νίκη Β. 8-19

ΝΕΠ – ΝΟΠ 4-13

3η Αγωνιστική

(24-6-2017)

ΟΥΚ Βόλου – Κέρκυρα 8-6

ΝΟΠ – Π. Φάληρο 8-7

Νίκη Β. – ΝΕΠ 12-4

4η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Π. Φάληρο – Κέρκυρα 23-1

ΝΕΠ – ΟΥΚ Βόλου 5-5

ΝΟΠ – Νίκη Β. 6-6

5η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Κέρκυρα – ΝΕΠ 9-10

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟΠ 5-13

Νίκη Β. – Π. Φάληρο 3-16

 

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

1η Αγωνιστική

(23-6-2017)

Εθνικός Αλεξ. – Φοίβος 7-10

Πύρρος Ιωαν. – Νεάπολη 2-7

ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη 9-15

2η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Βουλιαγμένη – Φοίβος 16-4

Νεάπολη – Εθνικός Αλεξ. 10-3

ΠΑΟΚ – Πύρρος Ιωαν. 21-1

3η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Φοίβος – Νεάπολη 7-7

Πύρρος Ιωαν. – Βουλιαγμένη 6-16

Εθνικός Αλεξ. – ΠΑΟΚ 1-20

4η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Βουλιαγμένη – Νεάπολη 21-0

ΠΑΟΚ – Φοίβος 19-1

Πύρρος Ιωαν. Εθνικός Αλεξ. 9-4

5η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Νεάπολη – ΠΑΟΚ 5-18

Φοίβος – Πύρρος Ιωαν. 12-5

Εθνικός Αλεξ. – Βουλιαγμένη 4-17