ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 2017

0
121

Β΄ ΦΑΣΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

Πανιώνιος – Πετρούπολη 23-1

Γλυφάδα – Ιωνικός 22-5

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Ιωνικός – Πανιώνιος 1-22

Βουλιαγμένη – Γλυφάδα 15-1

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Πετρούπολη – Ιωνικός 2-11

Πανιώνιος – Βουλιαγμένη 4-13

4η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Βουλιαγμένη – Πετρούπολη 11-4

Γλυφάδα – Πανιώνιος 7-5

5η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Ιωνικός – Βουλιαγμένη 1-16

Πετρούπολη – Γλυφάδα 2-18

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

Π. Φάληρο – Περιστέρι 14-4

Νηρέας Χαλ. – Καλαμάκι 13-3

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Καλαμάκι – Π. Φάληρο 3-15

Χίος – Νηρέας Χαλ. 3-6

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Περιστέρι – Καλαμάκι 12-6

Π. Φάληρο – Χίος 13-3

4η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Χίος – Περιστέρι 9-7

Νηρέας Χαλ. – Π. Φάληρο 6-8

5η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Καλαμάκι – Χίος 11-13

Περιστέρι – Νηρέας Χαλ. 3-13

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

ΠΑΟ – Χαλκίδα 12-4

Χαϊδάρι – Ηλιούπολη 4-8

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Ηλιούπολη – ΠΑΟ 7-11

ΝΕΠ – Χαϊδάρι 10-8

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Χαλκίδα – Ηλιούπολη 5-11

ΠΑΟ – ΝΕΠ 14-7

4η Αγωνιστική

(7-5-2017)

ΝΕΠ – Χαλκίδα 16-3

Χαϊδάρι – ΠΑΟ 3-9

5η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Ηλιούπολη – ΝΕΠ 19-10

Χαλκίδα – Χαϊδάρι 4-12

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

Ηλυσιακός – Νηρέας Γερ. 5-4

Άλμπα Κλαμπ – Εθνικός 2-17

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Εθνικός – Ηλυσιακός 6-7

Ολυμπιακός – Άλμα Κλαμπ 17-0

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Νηρέας Γερ.  – Εθνικός 3-8

Ηλυσιακός – Ολυμπιακός 4-17

4η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Ολυμπιακός – Νηρέας Γερ. 14-5

Αλμα Κλαμπ – Ηλυσιακός 3-9

5η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Εθνικός – Ολυμπιακός 1-12

Νηρέας Γερ. – Άλμα Κλαμπ 14-1

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός 28-2

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξ. 0-5 α.α.

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξ. 26-1

Πανσερραϊκός – Μακεδονικός 7-9

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ 1-27

Μακεδονικός – Εθνικός Αλεξ.  4-9

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

Νεάπολη – ΧΑΝΘ 15-7

Φοίβος – Ηρακλής 17-2

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Νεάπολη – Ηρακλής 25-1

Φοίβος – ΧΑΝΘ 14-7

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Φοίβος – Νεάπολη 11-9

ΧΑΝΘ – Ηρακλής 14-2

 

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Λάρισας 7-7

Νίκη Βόλου – ΝΕ Λάρισας 14-1

2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

ΝΕ Λάρισας – ΟΥΚ Βόλου 1-13

ΝΟΠ – Νίκη Βόλου 7-4

3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

ΝΟ Λάρισας – ΝΕ Λάρισας 15-7

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟΠ 6-11

4η Αγωνιστική

(7-5-2017)

ΝΟΠ – ΝΟ Λάρισας 16-3

Νίκη Βόλου – ΟΥΚ Βόλου 13-6

5η Αγωνιστική

(7-5-2017)

ΝΕ Λάρισας – ΝΟΠ 5-15

ΝΟ Λάρισας – Νίκη Βόλου 3-9

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

1η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Κοζάνη – Πύρρος Ιωαν. 4-10

Κέρκυρα – Δελφίνια Πτολ. 11-6

2η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Κοζάνη – Δελφίνια Πτολ. 9-5

Κέρκυρα – Πύρρος Ιωαν. 10-3

3η Αγωνιστική

(7-5-2017)

Κέρκυρα – Κοζάνη 12-5

Πύρρος Ιωαν. – Δελφίνια Πτολ. 10-3

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική

(5-5-2017)

Ρέθυμνο – Χανιά 2-11
2η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Ρέθυμνο – ΟΦΗ 2-3
3η Αγωνιστική

(6-5-2017)

Χανιά – ΟΦΗ 20-1