ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ 2017

0
124

ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ

Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Εθνικός – Πανιώνιος  3-7

Περιστέρι – Κερατσίνι 24-0

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Κερατσίνι – Εθνικός 2-31

Π. Φάληρο – Περιστέρι 6-13

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Πανιώνιος – Κερατσίνι 20-1

Εθνικός – Π. Φάληρο 2-8

4η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Π. Φάληρο – Πανιώνιος 10-7

Περιστέρι – Εθνικός 3-5

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Κερατσίνι – Π. Φάληρο 1-20

Πανιώνιος – Περιστέρι 11-4

 

Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Νηρέας Χαλ. – Καλαμάκι 16-3

Νηρέας Γερ. – Απόλλων Σμύρνης 16-2

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Απόλλων Σμύρνης – Νήρεας Χαλ. 1-30

Ολυμπιακός – Νηρέας Γερ. 21-2

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Καλαμάκι – Απόλλων Σμύρνης 20-12

Νηρέας Χαλ. – Ολυμπιακός 6-11

4η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Ολυμπιακός – Καλαμάκι 15-3

Νηρέας Γερ. – Νηρέας Χαλ. 1-6

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός 5-27

Καλαμάκι – Νηρέας Γερ. 5-6

 

Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ      

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Ηλιούπολη – Ηλυσιακός 7-12

Άρης Νίκαιας – Γλυφάδα 1-26

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Γλυφάδα – Ηλιούπολη 13-3

Χίος – Άρης Νίκαιας 22-3

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Ηλυσιακός – Γλυφάδα 5-12

Ηλιούπολη – Χίος 5-13

4η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Χίος – Ηλυσιακός 14-2

Άρης Νίκαιας – Ηλιούπολη 6-13

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Γλυφάδα – Χίος 11-8

Ηλυσιακός – Άρης Νίκαιας 17-5

 

Δ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Ιωνικός – Μίλων 13-4
2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

ΠΑΟ – Ιωνικός 13-4
3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Μίλων – ΠΑΟ 2-13

Ιωνικός – Βουλιαγμένη 0-22

4η Αγωνιστική

(5-2-2017

Βουλιαγμένη – Μίλων 14-3
5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

ΠΑΟ – Βουλιαγμένη 3-17

 

Ε’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Ολυμπιάδα Πετρούπολης – Άλμα Κλάμπ 4-4

Δελφίνια Μετ. –  Χαϊδάρι 7-15

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Χαϊδάρι – Ολυμπιάδα Πετρούπολης 9-1

Χαλκίδα – Δελφίνια Μετ. 8-5

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Άλμα Κλάμπ – Χαϊδάρι 5-10

Ολυμπιάδα Πετρούπολης – Χαλκίδα 7-1

4η Αγωνιστική

(5-2-2017

Χαλκίδα – Άλμα Κλάμπ 5-8

Δελφίνια Μετ. – Ολυμπιάδα Πετρούπολης 6-7

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Χαϊδάρι – Χαλκίδα 15-8

Άλμα Κλάμπ – Δελφίνια Μετ. 9-8

 

Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Οξυγόνο – Ηρακλής 6-6

Μακεδονικός – Νεάπολη 1-16

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Νεάπολη – Οξυγόνο 16-3

Πανς/κος – Μακεδονικός 12-4

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Ηρακλής – Νεάπολη 2-11

Οξυγόνο – Πανς/κος 5-13

4η Αγωνιστική

(5-2-2017

Πανς/κος – Ηρακλής 12-4

Μακεδονικός – Οξυγόνο 12-4

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Νεάπολη – Πανς/κος 4-3

Ηρακλής – Μακεδονικός 6-6

 

Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Εθνικός Αλεξ. – ΠΑΣ Φοιβος 7-15

ΟΕΑ/ΝΑΒ – ΧΑΝΘ 8-8

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

ΧΑΝΘ – Εθνικός Αλεξ. 3-6

ΠΑΟΚ – ΟΕΑ/ΝΑΒ 36-0

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

ΠΑΣ Φοιβος – ΧΑΝΘ 16-5

Εθνικός Αλεξ. – ΠΑΟΚ 1-28

4η Αγωνιστική

(5-2-2017

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Φοιβος 15-3

ΟΕΑ/ΝΑΒ – Εθνικός Αλεξ. 2-5

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 3-15

ΠΑΣ Φοιβος – ΟΕΑ/ΝΑΒ 13-6

 

ΟΜΙΛΟΣ  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Κοζάνη – Πύρρος Ιωαν. 7-4

Δελφίνια Πτολ. – ΕΑΤΕΚ 15-12

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

ΕΑΤΕΚ – Κοζάνη 5-20

Κέρκυρα – Δελφίναι Πτολ. 9-8

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Πυρρος Ιωαν. – ΕΑΤΕΚ 21-5

Κοζάνη – Κέρκυρα 13-13

4η Αγωνιστική

(5-2-2017

Κέρκυρα – Πύρρος Ιωαν. 11-7

Δελφίνια Πτολ – Κοζάνη 3-15

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

ΕΑΤΕΚ – Κέρκυρα 7-13

Πυρρος Ιωαν. – Δελφίνια Πτολ. 11-8

 

ΟΜΙΛΟΣ  ΛΑΡΙΣΑΣ 

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

ΝΟΛ – ΟΥΚ Βόλου 4-7

ΝΕΛ – Νίκη Βόλου 2-18

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Νίκη Βόλου – ΝΟΛ 15-8

Λαμία – ΝΕΛ 5-7

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

ΟΥΚ Βόλου – Νίκη Βόλου 7-8

ΝΟΛ – Λαμία 16-4

4η Αγωνιστική

(5-2-2017

Λαμία – ΟΥΚ Βόλου 5-14

ΝΕΛ – ΝΟΛ 2-22

5η Αγωνιστική

(5-2-2017)

Νίκη Βόλου – Λαμία 18-4

ΟΥΚ Βόλου – ΝΕΛ 16-4

 

ΟΜΙΛΟΣ  ΚΡΗΤΗΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

Ρέθυμνο – ΟΦΗ 10-5

Χανιά – Αγ. Νικόλαος 27-2

2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Ρέθυμνο – Αγ. Νικόλαος 16-9

Χανιά – ΟΦΗ 10-4

3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Χανιά – Ρέθυμνο 13-4

ΟΦΗ – Αγ. Νικόλαος 13-6

 

ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ  

1η Αγωνιστική

(3-2-2017)

ΝΕΠ – ΝΟΠ  7-10
2η Αγωνιστική

(4-2-2017)

Νηρέας Λαμίας – ΝΟΠ 7-11
3η Αγωνιστική

(4-2-2017)

ΝΕΠ – Νηρέας Λαμίας 102