ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SPLASH, ΒΟΛΟΣ

12
8086

16-19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ, ΒΟΛΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ                                                

Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ, ΝΙΚΗ Β., Π. ΦΑΛΗΡΟ, ΕΝΚΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΝΕΛ, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΟΦΘ, ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ, ΟΕΑΝΑΒ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, ΣΥΡΟΣ, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ, ΑΡΗΣ Θ.                                             

ΠΕΜΠΤΗ 16/11 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ν.ΙΩΝΙΑ  ΣΚΟΡ
16.00 ENKA-ΝΙΚΗ-ΒΟΛΟΥ  12-2
17.00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ-ΟΕΑΝΑΒ αναβολή λόγω καιρού
17.55 ΣΥΡΟΣ-ΟΥΚ 2-9
18.50 ΠΛ-ΦΑΛΗΡΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ  8-13
19.45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΦΘ  12-4
20.40 ΑΡΗΣ-ΘΕΣ.-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  2-14
21.35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  20-2
22.30 ΠΑΟ-ΝΕΛ  24-3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/11 (2η  ΚΑΙ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) N.ΙΩΝΙΑ             ΣΚΟΡ
08.00 ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ-ΟΦΘ   4-9
08.55 OEANAB-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ   3-22
09.50 ΣΥΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ   5-9
10.45 ΑΡΗΣ-Θ.-ΟΥΚ-ΒΟΛΟΥ   3-17
11.40 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΕΝΚΑ  7-4
12.35 ΝΙΚΗ-Β.-ΦΑΛΗΡΟ  6-10
13.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΝΕΛ  18-5
14.25 ΠΑΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-20-0  20-0
15.20 ΟΦΘ-ΟΕΑ-ΝΑΒ  22-2
16.15 ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ-ΓΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  5-25
17.10 ΣΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ-ΘΕΣΣ  16-5
18.05 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΥΚ-ΒΟΛΟΥ  4-10
19.00 ENKA-ΑΟΠΦ  17-4
19.55 ΝΕ-ΛΑΡΙΣΑΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-1  13-2
20.50 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ-ΒΟΛΟΥ  16-5
21.45 ΠΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  11-9

 

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

ΩΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΜΑΤΣ
08.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΦΘ-ΣΥΡΟΣ  10-5 1
09.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΙΚΗ-ΒΟΛΟΥ-ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ  16-4 2
10.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΕΑΝΑΒ  12-3 3
11.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΓΣΗ-ΑΡΗΣ-ΘΕΣΣ-ΔΙΟΡΘΩΣΗ  20-1 4
12.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  13-1 5
13.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΠΑΟ-ΟΥΚ  15-1 6
14.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΣΦΠ-ΑΟΠΦ  11-8 7
15.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΕΝΚΑ-ΝΕΛ  16-5 8
16.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ-ΣΥΡΟΣ-ΔΙΟΡΘΩΣΗ (Χ 1 – Χ 2)  4-10 9
17.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΕΑΝΑΒ-ΑΡΗΣ (Χ3 – Χ4)  8-9 10
18.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΦΘ-ΝΙΚΗ-ΒΟΛΟΥ (ΝΙΚ 1 – ΝΙΚ 2)  4-21 11
19.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣΗ (ΝΙΚ 3 – ΝΙΚ 4)  3-12 12
20.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΟΠΦ (ΧΑΜ 5 – ΧΑΜ 7)  5-13 13
21.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΥΚ-ΒΟΛΟΥ-ΝΕΛ (ΧΑΜ 6 – ΧΑΜ 8)  4-8 14
20.30 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΝΙΚ 5 – ΝΙΚ 7)  11-7 15
21.30 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΟ-ΕΝΚΑ (ΝΙΚ 11 – ΝΙΚ 12)  15-3 16

 

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΤΕΛΙΚΟΙ)

ΩΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΕΣΕΙΣ
08.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΕΑΝΑΒ-ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ  3-15 Θ.15-16
09.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΣΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ-2  11-3 Θ.13-14
10.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΦΘ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  10-3 Θ.11-12
11.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΙΚΗ-ΒΟΛΟΥ-ΓΣΗ  13-10 Θ.9-10
12.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΥΚ  2-3 Θ.7-8
13.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΟΠΦ-ΝΕΛ  5-7 Θ.5-6
14.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΣΦΠ-ΕΝΚΑ  3-5 Θ.3-4
15.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΟ-ΤΕΛΙΚΟΣ  4-11 ΤΕΛΙΚΟΣ

 

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ                                    

Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΧΑΝΙΑ, ΕΝΚΑ, ΠΥΡΡΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟΚ, ΓΛΥΦΑΔΑ, ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Π. ΦΑΛΗΡΟ, ΡΕΘΥΜΝΟ, ΝΟΠ2

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ, ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΒΟΥΛ/ΝΗ, ΧΑΙΔΑΡΙ, ΟΥΚ

Η’ ΟΜΙΛΟΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΚΑΣΤΕΛΛΑ, ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟΠ, ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ., ΑΝΟΓ

ΠΕΜΠΤΗ 16/11 (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) EAK ΚΛΕΙΣΤΗ 25ΑΡΑ    ΣΚΟΡ
16.50 ΧΑΝΙΑ- ΕΝΚΑ  12-7
17.45 ΠΛ-ΦΑΛΗΡΟ-ΡΕΘΥΜΝΟ  3-7
18.40 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. αναβολή λόγω καιρού
19.30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΠΑΟ-1  3-7
20.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΣΤΕΛΑ 10-4  10-4
21.10 ΠΑΟΚ-ΓΛΥΦΑΔΑ 13-7  13-7
22.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΝΟΠ 5-12  5-12
22.50 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΧΑΙΔΑΡΙ 20-2  20-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/11 (2η  ΚΑΙ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΕΑΚ ΚΛΕΙΣΤΗ 25ΑΡΑ
08.00 ΝΙΚΗ-Β-ΑΡΗΣ-Θ  17-1
08.55 ΟΥΚ-ΧΑΙΔΑΡΙ  9-0
09.50 ΝΕ-ΛΑΡΙΣΣΑΣ-ΚΑΣΤΕΛΛΑ  6-4
10.45 ΝΟ-ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  1-14
11.40 ΝΟΠ-2-ΡΕΘΥΜΝΟ  6-11
12.35 ΑΝΟΓ-ΝΗΡΕΑΣ-ΓΕΡΑΚΑ  1-11
13.30 ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ-ΠΑΟΚ  4-14
14.25 ΠΥΡΡΟΣ-ΕΝΚΑ  4-19
15.20 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2-9   2-9
16.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΟΥΚ 10-3  10-3
17.10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Ν.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 5-5  5-5
18.05 ΦΑΛΗΡΟ-ΝΟΠ 2 14-6  14-6
19.00 ΠΑΟ-ΝΟΛΑΡΙΣΑΣ 16-3  16-3
19.55 ΝΟΠ ΑΝΟΓ 21-3  21-3
20.50 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ 11-8  11-8
21.45 ΧΑΝΙΑ-ΠΥΡΡΟΣ 19-3  19-3
22.45 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ 15-1  15-1

 

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

ΩΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
08.00 25ΑΡΙ ΠΥΡΡΟΣ-ΠΛΙΤΣ-ΠΛΑΤΣ  5-14 1
08.55 25ΑΡΙ ΝΟΠ2-ΝΟ-ΛΑΡΣΙΣΑΣ  10-5 2
09.50 25ΑΡΙ ΑΡΗΣ-Θ-ΧΑΙΔΑΡΙ  7-8 πεν. (4-4 κ.δ.) 3
10.45 25ΑΡΙ ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΟΓ  10-3 4
11.40 25ΑΡΙ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΕΝΚΑ  5-13 5
12.35 25ΑΡΙ Π.-ΦΑΛΗΡΟ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(1)  4-5 6
13.30 25ΑΡΙ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΟΥΚ  4-8 7
14.25 25ΑΡΙ ΝΕ-ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΗΡΕΑΣ-ΓΕΡΑΚΑ.  8-5 8
13.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΟΚ  12-11 9
13.55 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΠΑΟ  3-4 10
14.50 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  6-10 11
15.45 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΝΟΠ-ΟΣΦΠ  11-4 12
15.20 25ΑΡΙ ΠΥΡΡΟΣ-Ν.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 7-2 (Χ1 – Χ2)  7-2 13
16.15 25ΑΡΙ ΑΡΗΣ-ΑΝΟΓ 2-7(Χ3–Χ4)  2-7 14
17.10 25ΑΡΙ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΚΑΣΤΕΛΑ (ΝΙΚ 3 – ΝΙΚ 4)  3-6 15
18.05 25ΑΡΙ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΦΑΛΗΡΟ 9-2 (ΧΑΜ 5 – ΧΑΜ 6)  9-2 16
16.40 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΝΟΠ2-ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ(ΝΙΚ 1 – ΝΙΚ 2)  5-11 17
17.35 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΝΚΑ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(ΝΙΚ 5 – ΝΙΚ 6)  11-5 18
18.30 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ(ΧΑΜ 7 – ΧΑΜ 8)  7-9 19
19.25 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΟΥΚ-ΒΟΛΟΥ-ΝΕΛ (ΝΙΚ 7 – ΝΙΚ 8)  1-8 20
19.00 25ΑΡΙ ΠΑΟΚ -ΡΕΘΥΜΝΟ 9-7 (ΧΑΜ 9 – ΧΑΜ 10)  9-7 21
19.55 25ΑΡΙ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΟ 14-6 (ΝΙΚ 9 – ΝΙΚ 10)  14-6 22
20.50 25ΑΡΙ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 8-12 (ΧΑΜ 11 – ΧΑΜ 12)  8-12 23
21.45 25ΑΡΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΝΟΠ 13-12  13-12 24

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΤΕΛΙΚΟΙ)

ΩΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 25ΑΡΙ ΑΡΗΣ-Ν.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 6-9 6-9 Θ.23-24
10.00 25ΑΡΙ ΠΥΡΡΟΣ-ΑΝΟΓ 3-10  3-10 Θ.21-22
11.00 25ΑΡΙ ΝΟΠ2-ΧΑΙΔΑΡΙ8-13  8-13 Θ.19-20
12.00 25ΑΡΙ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ-ΚΑΣΤΕΛΑ 10-4  10-4 Θ.17-18
09.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  5-7 Θ.7-8
10.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  8-7 πεν. (4-4 κ.δ.) Θ.5-6
11.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΟ-ΝΟΠ  12-9 Θ.3-4
12.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  17-9 ΤΕΛΙΚΟΣ
13.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ  4-6 Θ.11-12
13.00 25ΑΡΙ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 11-4  11-4 Θ.13-14
14.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ-Π.ΦΑΛΗΡΟ  4-7 Θ.15-16
15.00 50ΑΡΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΝΚΑ-ΝΕΛ  5-7 Θ.9-10

 

12 ΣΧΟΛΙΑ

  1. Καλημέρα. Τα αποτελέσματα της Παρασκευής γιατρούς παίδες;

  2. Ο πιο συγκλονιστικός αγώνας ηταν χανια -ΠΑΟΚ και νομιζω ηταν οι δυο καλύτερες ομάδες του τουρνουά

  3. Πιος βγήκε mvp και σκόρερ στους μίνι παίδες απαντήστε παρακαλω

Comments are closed.