ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2016

0
150

Στην 2η φάση του πρωταθλήματος των εφήβων συμμετείχαν συνολικά 39 ομάδες από τις οποίες προκρίθηκαν στα ημιτελικά οι 24.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στους 8 ομίλους:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Πανιώνιος – Δελφίνια Μετ. 16-2
Καλαμάκι – Νηρέας Γέρακα 7-8
Νηρέας Γέρακα – Πανιώνιος 3-10
Χίος – Καλαμάκι 11-3
Δελφίνια Μετ. – Νηρέας Γέρακα 6-6
Πανιώνιος – Χίος 7-7
Χίος – Δελφίνια Μετ. 20-7
Καλαμάκι – Πανιώνιος 4-13
Νηρέας Γέρακα – Χίος 7-17
Δελφίνια μετ. – Καλαμάκι 5-11

Βαθμολογία
1. Χίος 10
2. Πανιώνιος 10
3. Νηρέας Γέρακα 4
4. καλαμάκι 3
5. Δελφίνια Μετ. 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Νηρέας Χαλ. – Μίλωνας 15-3
Εθνικός – Ιωνικός 18-4
Ιωνικός – Νηρέας Χ. 4-19
Ολυμπιακός – Εθνικός 21-3
Μίλωνας – Ιωνικός 6-10
Νηρέας Χαλ. – Ολυμπιακός 2-9
Ολυμπιακός – Μίλωνας 18-1
Εθνικός – Νηρέας χαλ. 7-11
Ιωνικός – Ολυμπιακός 0-5 χ.α.
Μίλωνας – Εθνικός 2-15

Βαθμολογία
1. Ολυμπιακός 12
2. Νηρέας χαλ. 9
3. Εθνικός 6
4. Ιωνικός 2
5. Μίλωνας 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΟ – Χαιδάρι 16-6
Βουλιαγμένη – Αρης Νικαίας 25-3
Αρης Νικαίας – ΠΑΟ 0-27
Π. Φάληρο – Βουλιαγμένη 6-6
Χαιδάρι – Αρης Νικαίας 15-5
ΠΑΟ – Π. Φάληρο 8-16
Π. Φάληρο – Χαιδάρι 24-6
Βουλιαγμένη – ΠΑΟ 14-2
Αρης Νικαίας – Π. Φάληρο 0-19
Χαιδάρι – Βουλιαγμένη 5-19

Βαθμολογία
1. Βουλιαγμένη 10
2. Π. Φάληρο 10
3. ΠΑΟ 6
4. Χαιδάρι 3
5. Αρης Νικαίας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

Γλυφάδα – ΝΟΠ 12-8
ΚΟΠΙ – ΝΕΠ 8-9
ΝΕΠ – Γλυφάδα 5-15
Νηρέας Λαμίας – ΚΟΠΙ 7-12
ΝΟΠ – ΝΕΠ 10-2
Γλυφάδα – Νηρέας Λαμίας 18-6
Νηρέας Λαμίας – ΝΟΠ 7-18
ΚΟΠΙ – Γλυφάδα 8-10
ΝΕΠ – Νηρέας Λαμίας 8-7
ΝΟΠ – ΚΟΠΙ 12-6

Βαθμολογία
1. Γλυφάδα 12
2. ΝΟΠ 9
3. ΝΕΠ 6
4. ΚΟΠΙ 3
5. Νηρέας Λαμίας 0

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ηρακλής – Καβάλα 5-9
Φοίβος – Πύρρος 5-0 χ.α.
Πύρρος – Ηρακλής 5-4
Κέρκυρα – Φοίβος 9-7
Καβάλα – Πύρρος 9-2
Ηρακλής – Κέρκυρα 3-18
Κέρκυρα – Καβάλα 17-5
Φοίβος – Ηρακλής 11-6
Πύρρος – Κέρκυρα 0-5 χ.α.
Καβάλα – Φοίβος 6-9

Βαθμολογία
1. Κέρκυρα 12
2. Φοίβος 9
3. καβάλα 6
4. Πύρρος 1
5. Ηρακλής 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Νεάπολη – Μακεδονικός 8-5
ΠΑΟΚ – Κοζάνη 27-1
Απόλλο – Εθνικός Αλεξ. 23-3
Εθνικός Αλ. – Μακεδονικός 4-6
Κοζάνη – Νεάπολη 11-5
Απόλλο – ΠΑΟΚ 6-12
Μακεδονικός – Κοζάνη 7-5
ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλ. 20-0
Νεάπολη – Απόλλο 5-10
Εθνικός Αλ. – Κοζάνη 4-13
Απόλλο – Μακεδονικός 15-2
ΠΑΟΚ – Νεάπολη 14-1
Κοζάνη – Απόλλο 3-15
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ 1-22
Νεάπολη – Εθνικός Αλ. 4-4

Βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ 15
2. Απόλλο 12
3. Μακεδονικός 6
4. Κοζάνη 6
5. Νεάπολη 4
6. Εθνικός Αλεξ. 1

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ

Λάρισα – ΟΥΚ 4-4
ΟΕΑΝΑΒ – Νίκη Β. 2-13
Νίκη Β. – Λάρισα 4-6
ΝΑΣΗ – ΟΕΑΝΑΒ 7-7
ΟΥΚ – Νίκη Β. 5-9
Λάρισα – ΝΑΣΗ 11-3
ΝΑΣΗ – ΟΥΚ 7-11
ΟΕΑΝΑΒ – Λάρισα 3-13
Νίκη Β. – ΝΑΣΗ 11-2
ΟΥΚ – ΟΕΑΝΑΒ 7-5

Βαθμολογία
1. Λάρισα 10
2. Νίκη Β. 9
3. ΟΥΚ 7
4. ΝΑΣΗ 1
5. ΟΕΑΝΑΒ 1

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Ρέθυμνο – ΟΦΗ 16-1
Χανιά – Ρέθυμνο 7-9
ΟΦΗ – Χανιά 4-14

Βαθμολογία
1. Ρέθυμνο 6
2. Χανιά 3
3. ΟΦΗ 0