ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2016

0
144

1ος όμιλος Αττικής (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Ηλυσιακός – Χαιδάρι 3-10
Νηρέας Γερ. – Εθνικός 4-11
Εθνικός – Ηλυσιακός 18-1
Χαιδάρι – Π. Φάληρο 2-22
Ηλυσιακός – Νηρέας Γερ. 3-11
Π. Φάληρο – Εθνικός 18-2
Νηρέας Γερ. – Π. Φάληρο 3-25
Εθνικός – Χαιδάρι 10-3
Π. Φάληρο – Ηλυσιακός 25-2
Χαιδάρι – Νηρέας Γερ. 5-8

Βαθμολογία
1. Π. Φάληρο 12
2. Εθνικός 9
3. Νηρέας Γερ. 6
4. Χαιδάρι 3
5. Ηλυσιακός 0

 

2ος όμιλος Αττικής (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Απόλλων Σμ – Αρης Νικ. 13-26
Καλαμάκι – Μίλωνας 17-2
Μίλων – Απόλλων Σμ. 14-13
Αρης Νικ. – Γλυφάδα 6-13
Απόλλων Σμ. – Καλαμάκι 10-24
Γλυφάδα – Μίλωνας 17-8
Καλαμάκι – Γλυφάδα 0-12
Μίλωνας – Αρης Νικ. 11-3
Γλυφάδα – Απόλλων Σμ. 28-6

Βαθμολογία

1. Γλυφάδα 12
2. Καλαμάκι 9
3. Μίλωνας 6
4. Αρης Νικαίας 3
5. Απόλλων Σμ. 0

 

3ος όμιλος Αττικής (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Ιωνικός – Χαλκίδα 14-6
Δελφίνια Μετ. – ΚΟΠΙ 5-14
Χαλκίδα – Δελφίνια Μετ. 5-11
ΚΟΠΙ – Χίος 7-12
Δελφίνια Μετ. – Ιωνικός 13-6
Χίος – Χαλκίδα 25-1
Ιωνικός – Χίος 4-18
Χαλκίδα – ΚΟΠΙ 4-14
Χίος – Δελφίνια μετ. 13-4

Βαθμολογία
1. Χίος 12
2. ΚΟΠΙ 9
3. Δελφίνια Μετ. 6
4. Ιωνικός 3
5. Χαλκίδα 0

 

4ος όμιλος Αττικής (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Νηρέας χαλ. – Ολυμπιακός 3-14
Βουλιαγμένη – Ηλιούπολη 10-1
Πανιώνιος – Νηρέας Χαλ. 7-5
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη 7-6
Βουλιαγμένη – Πανιώνιος 12-1
Ηλιούπολη – Ολυμπιακός 5-13
Νηρέας Χαλ. – Βουλιαγμένη 1-10
Πανιώνιος – Ηλιούπολη 5-6
Ολυμπιακός – Πανιώνιος 9-5
Ηλιούπολη – Νηρέας Χαλ. 4-11

Βαθμολογία

1. Ολυμπιακός 12
2. Βουλιαγμένη 9
3. Νηρέας Χαλ 3 (+5)
4. Πανιώνιος 3 (+1)
5. Ηλιούπολη 3 (-6)

 

Ομιλος Πτολεμαίδας (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Δελφίνια Πτολ. – Πύρρος Ιωαν. 3-6
Κέρκυρα – ΝΑΣΗ 7-6
Κοζάνη – Δελφίνια Πτ. 9-4
Πύρρος – Κέρκυρα 5-11
Κέρκυρα – Κοζάνη 7-4
ΝΑΣΗ – Πύρρος 8-6
Δελφίνια Πτ. – Κέρκυρα 5-8
Κοζάνη – ΝΑΣΗ 1-9
Πύρρος – Κοζάνη 2-7
ΝΑΣΗ – Δελφίνια Πτ. 14-3

Βαθμολογία

1. Κέρκυρα 12
2. ΝΑΣΗ 9
3. Κοζάνη 6
4. Πύρρος 3
5. Δελφίνια Πτ. 0

 

Ομιλος Κρήτης (προκρίνονται οι 3 πρώτοι)

Ρέθυμνο – Αγ. Νικόλαος 15-2
Χανιά – ΟΦΗ 11-4
Χανιά – Ρέθυμνο 11-8
ΟΦΗ – Αγ. Νικόλαος 8-4
Ρέθυμνο – ΟΦΗ 12-3
Χανιά – Αγ. Νικόλαος 29-2

Βαθμολογία

1. Χανιά 9
2. Ρέθυμνο 6
3. ΟΦΗ 3
4. Αγ. Νικόλαος 0

 

Ομιλος Βόλου (προκρίνονται οι 5 πρώτοι)

Λάρισα – Νηρέας λαμίας 6-7
ΝΕ Λάρισας – ΟΥΚ Βόλου 2-19
Νίκη Β. – ΟΕΑΝΑΒ 12-5
Νηρέας Λαμίας – ΝΕ Λαρ. 16-4
ΟΕΑΝΑΒ – Λάρισα 3-16
ΟΥΚ – Νίκη 7-6
Λάρισα – ΝΕΛ 22-3
Νίκη – Νηρέας Λ. 10-7
ΟΕΑΝΑΒ – ΟΥΚ 3-9
ΝΕΛ – Νίκη 5-17
Νηρέας Λ. ΟΕΑΝΑΒ 16-10
ΟΥΚ – Λάρισα 5-7
Νίκη – Λάρισα 8-5
ΟΥΚ – Νηρέας Λαμ. 6-6
ΟΕΑΝΑΒ – ΝΕΛ 18-2

Βαθμολογία

1. Νίκη 12
2. ΟΥΚ 10
3. Νηρέας Λαμ. 10
4. Λάρισα 9
5. ΟΕΑΝΑΒ 3
6. ΝΕ Λάρισας 0

 

Ομιλος Πάτρας (προκρίνονται οι 3 πρώτοι)

Περιστέρι – ΠΑΟ 1-10
ΝΟΠ – ΝΕΠ 15-6
ΠΑΟ – ΝΕΠ 8-14
Περιστέρι – ΝΟΠ 3-13
ΠΑΟ – ΝΟΠ 7-11
Περιστέρι – ΝΕΠ 3-8

Βαθμολογία

1. ΝΟΠ 9
2. ΝΕΠ 6
3. ΠΑΟ 3
4. Περιστέρι 0

 

Α όμιλος Θεσσαλονίκης (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Βαθμολογία

1. Απόλλο 12
2. Φοίβος 9
3. Μακεδονικός 6
4. Εθνικός Αλεξ. 3
5. ΧΑΝΘ 0

 

Β όμιλος Θεσσαλονίκης (προκρίνονται οι 4 πρώτοι)

Βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ 12
2. Νεάπολη 7
3. Καβάλα 6
4. Ηρακλής 1
5. Οξυγόνο 1.