ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

0
600

Στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος των μίνι παίδων 2016 πήραν μέρος συνολικά 51 ομάδες από τις οποίες οι 38 προκρίθηκαν στην επόμενη φάση. Αποκλείστηκε μόνο η τελευταία ομάδα από κάθε έναν από τους 13 ομίλους.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

1ος Αττικής

Βουλιαγμένη – Περιστέρι 13-2
Ηλιούπολη – Νηρέας Γερ. 1-11
Ηλιούπολη – Περιστέρι 2-15
Νηρέας Γέρ. – Βουλιαγμένη 11-4
Ηλιούπολη – Βουλιαγμένη 0-16
Περιστέρι – Νηρέας Γερ. 10-7

Βαθμολογία
1. Βουλιαγμένη 9
2. Περιστέρι 6
3. Νηρέας Γερ. 3
4. Ηλιούπολη 0

2ος Αττικής

Αλμα- ΠΑΟ 4-9
Γλυφάδα – Χαιδάρι 9-2
ΠΑΟ – Χαιδάρι 11-1
Γλυφάδα – Αλμα 10-2
ΠΑΟ – Γλυφάδα 15-2
Χαιδάρι – Αλμα 8-2

Βαθμολογία
1. ΠΑΟ 9
2. Γλυφάδα 6
3. Χαιδάρι 3
4. Αλμα 0

3ος Αττικής

Πετρούπολη – Ιωνικός 6-14
Π. Φάληρο – Ηλυσιακός 14-3
Πετρούπολη – Ηλυσιακός 6-13
Π. Φάληρο – Ιωνικός 12-2
Ηλυσιακός – Ιωνικός 4-5
Πετρούπολη – Π. Φάληρο 2-8

Βαθμολογία
1. Π. Φάληρο 9
2. Ιωνικός 6
3. Ηλυσιακός 3
4. Πετρούπολη 0

4ος Αττικής

Πανιώνιος – Εθνικός 5-4
Μεταμόρφωση – Κερατσίνι 7-8
Πανιώνιος – Κερατσίνι 21-1
Μεταμόρφωση – Εθνικός 4-17
Μεταμόρφωση – Πανιώνιος 3-27
Εθνικός – Κερατσίνι 14-1

Βαθμολογία
1. Πανιώνιος 9
2. Εθνικός 6
3. Κερατσίνι 3
4. Μεταμόρφωση 0

5ος Αττικής

Χίος Ροή 24-5
Νηρέας Χαλ. – Δελφίνια Μεταμ. 9-4
Χίος – Δελφίνια Μεταμ. 25-1
Νηρέας Χαλ. – Ροή 12-4
Χίος – Νηρέας Χαλ. 12-6
Ροη – Δελφίνια Μεταμ. 7-11

Βαθμολογία
1. Χίος 9
2. Νηρέας Χαλ. 6
3. Δελφίνια Μεταμ. 3
4. Ροή 0

6ος Αττικής

Χαλκίδα – Ολυμπιακός 0-28
Μίλων – ΚΟΠΙ 20-7
Χαλκίδα – ΚΟΠΙ 3-11
Μίλων – Ολυμπιακός 3-11
Μίλων – Χαλκίδα 5-0 χωρίς αγώνα
Ολυμπιακός – ΚΟΠΙ 15-5

Βαθμολογία
1. Ολυμπιακός 9
2. Μίλων 6
3. ΚΟΠΙ 3
4. Χαλκίδα -1

1ος Θεσσαλονίκης

Μακεδονικός – Ηρακλής 11-5
Απόλλο – ΧΑΝΘ 26-3
Μακεδονικός – ΧΑΝΘ 10-7
Απόλλο – Ηρακλής 22-3
Ηρακλής – ΧΑΝΘ 9-9
Απόλλο – Μακεδονικός 25-3

Βαθμολογία
1. Απόλλο 9
2. Μακεδονικός 6
3. Ηρακλής 1
4. ΧΑΝΘ 1

2ος Θεσσαλονίκης

Κολλέγιο – Πανσερραικός 4-14
ΝΑΣΗ – Κολλέγιο 1-17
Πανσερραικός – ΝΑΣΗ 18-4

Βαθμολογία
1. Πανσερραικός 6
2. Κολλέγιο 3
3. ΝΑΣΗ 0

3ος Θεσσαλονίκης

Εθν. Αλεξ – Φοίβος 10-3
ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξ. 25-0
Φοίβος – ΠΑΟΚ 0-22

Βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ 6
2. Εθνικός Αλεξ. 3
3. Φοίβος 0

Ομιλος Πτολεμαίδας

Κοζάνη – Πύρρος 12-6
Δελφίνια Πτολ. – Κέρκυρα 7-8
Δελφίνια Πτολ. – Πύρρος 6-3
Κοζάνη – Κέρκυρα 12-6
Κοζάνη – Δελφίνια Πτολ. 6-3
Κέρκυρα – Πύρρος 10-6

Βαθμολογία
1. Κοζάνη 9
2. Κέρκυρα 6
3. Δελφίνια Πτολ. 3
4. Πύρρος 0

Ομιλος Κρήτης

Ρέθυμνο – Πλιτς Πλατς 8-2
Χανιά – ΟΦΗ 26-3
Ρέθυμνο – ΟΦΗ 12-11
Χανιά – Πλιτς Πλατς 17-3
Χανιά – Ρέθυμνο 21-5
Πλιτς Πλατς – ΟΦΗ 9-6

Βαθμολογία
1. Χανιά 9
2. Ρέθυμνο 6
3. Πλιτς Πλατς 3
4. ΟΦΗ 0

Ομιλος Βόλου

Νίκη Β. – ΟΥΚ 8-3
ΝΕ Λαρισας – Λάρισα 9-5
Λάρισα – Νίκη Β. 5-10
Νηρέας Λαμ. – ΝΕ Λάρ. 9-7
ΟΥΚ – Λάρισα 5-4
Νίκη Β. – Νηρέας Λαμ. 8-14
Νηρέας Λαμ. – ΟΥΚ 8-4
ΝΕ Λαρ. – Νίκη Β. 11-9
Λάρισα – Νηρέας Λαμ. 3-9
ΟΥΚ – ΝΕ Λάρ. 7-11

Βαθμολογία
1. Νηρέας Λαμ. 12
2. ΝΕ Λάρισας 9
3. Νίκη Βόλου 6
4. ΟΥΚ Βόλου 3
5. Λάρισα 0

Ομιλος Πάτρας

ΝΕΠ – Καλαμάτα 13-5
Αργοστόλι – ΝΟΠ 1-22
ΝΕΠ – ΝΟΠ 3-21
Αργοστόλι – Καλαμάτα 8-14
Αργοστόλι – ΝΕΠ 2-17
Καλαμάτα – ΝΟΠ 3-26

Βαθμολογία
1. ΝΟΠ 9
2. ΝΕΠ 6
3. Καλαμάτα 3
4. Αργοστόλι 0