ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2017

0
344

Α΄ ΦΑΣΗ Α΄ ΓΥΡΟΣ

Α΄  Όμιλος Αττικής

1η αγωνιστική

(17-3-2017)

(26-3-2017)

Άρης Νίκαιας – Δελφίνια Μετ. 8-12

Ναύπλιο – Πετρούπολη 9-7

2η αγωνιστική

(18-3-2017)

(26-3-2017)

ΠΕΚΕΒ – Άρης Νίκαιας 16-8

Δελφίνια Μετ. – Ναύπλιο 13-6

3η αγωνιστική

(18-3-2017)

Πετρούπολη – Δελφίνια Μετ. 4-10

Ναύπλιο – ΠΕΚΕΒ 4-7

4η αγωνιστική

(19-3-2017)

ΠΕΚΕΒ – Πετρούπολη 11-7

Άρης Νίκαιας – Ναύπλιο 8-10

5η αγωνιστική

(19-3-2017)

Δελφίνια Μετ. – ΠΕΚΕΒ 12-8

Πετρούπολη – Άρης Νίκαιας 15-8

 

Β΄  Όμιλος Αττικής

1η αγωνιστική

(17-3-2017)

Σύρος – Τρίτων 8-13

Τρίαινα Β. – Βετεράνοι 17-3

2η αγωνιστική

(18-3-2017)

Βετεράνοι – Σύρος 5-10

Άγιος Νικόλαος – Τρίαινα Β. 6-6

3η αγωνιστική

(18-3-2017)

Τρίτων – Βετεράνοι 20-4

Σύρος – Αγ. Νικόλαος 4-9

4η αγωνιστική

(19-3-2017)

Αγ. Νικόλαος – Τρίτων 6-7

Τρίαινα Β. – Σύρος 7-2

5η αγωνιστική

(19-3-2017)

Βετεράνοι – Αγ. Νικόλαος 9-18

Τρίτων – Τρίαινα Β. 12-14

 

Όμιλος Πελοποννήσου

1η αγωνιστική

(17-3-2017)

Νηρέας Π. Επειος Ι.11-5

Καλαμάτα – Αργης Κ. 11-4

2η αγωνιστική

(18-3-2017)

Αργης – Νηρέας Π. 3-14

Ιτεα – Καλαμάτα 10-8

3η αγωνιστική

(18-3-2017)

Επειος Ι. – Αργης Κ. 13-10

Νηρέας Π. Ιτεα 10-4

4η αγωνιστική

(19-3-2017)

Ιτεα – Επειος Ι. 7-8

Καλαμάτα – Νηρέας Π. 2-8

5η αγωνιστική

(19-3-2017)

Αργης Κ. – Ιτέα 5-10

Επειος Ι. – Καλαμάτα 9-8

 

Όμιλος Λάρισας

1η αγωνιστική

(18-3-2017)

ΝΟ Λάρισας – ΝΕ Λάρισας 10-5

Κέρκυρα – ΟΕΑ/ΝΑΒ 21-3

2η αγωνιστική

(19-3-2017)

ΝΟ Λάρισας – ΟΕΑ/ΝΑΒ 20-6

Κέρκυρα – ΝΕ Λάρισας 16-5

3η αγωνιστική

(19-3-2017)

Κέρκυρα – ΝΟ Λάρισας 3-3

ΝΕ Λάρισας – ΟΕΑ/ΝΑΒ 14-3

 

Όμιλος Θεσσαλονίκης

1η αγωνιστική

(17-3-2017)

ΟΦΘ – Ηρακλής 5-0 χ.α.

Οξυγόνο – Άρης 12-15

2η αγωνιστική

(18-3-2017)

Ηρακλής – ΧΑΝΘ 0-5 χ.α.

ΟΦΘ – Οξυγόνο 19-9

3η αγωνιστική

(18-3-2017)

ΧΑΝΘ – Άρης 7-23

Οξυγόνο – Ηρακλής 5-0 χ.α.

4η αγωνιστική

(19-3-2017)

Ηρακλής – Άρης 0-5 χ.α

ΟΦΘ – ΧΑΝΘ 21-5

5η αγωνιστική

(19-3-2017)

Άρης – ΟΦΘ 13-16

ΧΑΝΘ – Οξυγόνο 8-15

 

 

Α΄ ΦΑΣΗ Β΄ ΓΥΡΟΣ

Α΄  Όμιλος Αττικής

1η αγωνιστική

(21-4-2017)

Άρης Νίκαιας – Δελφίνια Μετ. 10-12

Ναύπλιο – Πετρούπολη 4-6

2η αγωνιστική

(22-4-2017)

(28-4-2017)

ΠΕΚΕΒ – Άρης Νίκαιας 17-11

Δελφίνια Μετ. – Ναύπλιο 7-7

3η αγωνιστική

(22-4-2017)

Πετρούπολη – Δελφίνια Μετ. 6-10

Ναύπλιο – ΠΕΚΕΒ 4-14

4η αγωνιστική

(23-4-2017)

ΠΕΚΕΒ – Πετρούπολη 6-7

Άρης Νίκαιας – Ναύπλιο 4-7

5η αγωνιστική

(23-4-2017)

Δελφίνια Μετ. – ΠΕΚΕΒ 13-8

Πετρούπολη – Άρης Νίκαιας 9-6

 

Β΄  Όμιλος Αττικής

1η αγωνιστική

(21-4-2017)

Σύρος – Τρίτων 5-8

Τρίαινα Β. – Βετεράνοι 11-5

2η αγωνιστική

(22-4-2017)

Βετεράνοι – Σύρος 1-4

Άγ. Νικόλαος – Τρίαινα Β. 3-3

3η αγωνιστική

(22-4-2017)

Τρίτων – Βετεράνοι 15-5

Σύρος – Αγ. Νικόλαος 5-4

4η αγωνιστική

(23-4-2017)

Αγ. Νικόλαος – Τρίτων 5-6

Τρίαινα Β. – Σύρος 6-4

5η αγωνιστική

(23-4-2017)

Βετεράνοι – Αγ. Νικόλαος 5-14

Τρίτων – Τρίαινα Β. 6-12

 

Όμιλος Πελοποννήσου

1η αγωνιστική

(21-4-2017)

Νηρέας Π. Επειος Ι.7-5

Καλαμάτα – Αργης Κ. 11-4

2η αγωνιστική

(22-4-2017)

Αργης – Νηρέας Π. 2-8

Ιτεα – Καλαμάτα 6-8

3η αγωνιστική

(22-4-2017)

Επειος Ι. – Αργης Κ. 14-9

Νηρέας Π. Ιτεα 12-8

4η αγωνιστική

(23-4-2017)

Ιτεα – Επειος Ι. 8-10

Καλαμάτα – Νηρέας Π. 3-5

5η αγωνιστική

(23-4-2017(

Αργης Κ. – Ιτέα 6-13

Επειος Ι. – Καλαμάτα 4-3

 

Όμιλος Λάρισας

1η αγωνιστική

(22-4-2017)

ΝΟ Λάρισας – ΝΕ Λάρισας 15-6

Κέρκυρα – ΟΕΑ/ΝΑΒ 15-3

2η αγωνιστική

(23-4-2017)

ΝΟ Λάρισας – ΟΕΑ/ΝΑΒ 16-1

Κέρκυρα – ΝΕ Λάρισας 11-7

3η αγωνιστική

(23-4-2017)

Κέρκυρα – ΝΟ Λάρισας 4-6

ΝΕ Λάρισας – ΟΕΑ/ΝΑΒ 15-5

 

Όμιλος Θεσσαλονίκης

1η αγωνιστική

(22-14-2017)

Οξυγόνο – Άρης 8-13

ΟΦΘ – ΧΑΝΘ 11-10

2η αγωνιστική

(23-4-2017)

ΟΦΘ – Άρης 11-8

Οξυγόνο – ΧΑΝΘ 16-10

3η αγωνιστική

(23-4-2017)

Άρης – ΧΑΝΘ 16-8

ΟΦΘ – Οξυγόνο 16-10

 

Β΄ ΦΑΣΗ 16-18/6, 24-25/6

ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (PLAY OFF)

1η Αγωνιστική

(16-6-2017)

Τρίαινα Β. – Δελφίνια Μετ. 4-9

Τρίτων – Πετρούπολη 8-6

2η Αγωνιστική

(17-6-2017)

Πετρούπολη – Τρίαινα Β. 6-13

Αγ. Νικόλαος – Τρίτων 6-6

3η Αγωνιστική

(17-6-2017)

Δελφίνια Μετ. – Πετρούπολη 6-3

Τρίαινα Β. – Αγ. Νικόλαος 7-5

4η Αγωνιστική

(18-6-2017)

Αγ. Νικόλαος – Δελφίνια Μετ. 3-5

Τρίτων – Τρίαινα Β. 6-6

5η Αγωνιστική

(18-6-2017)

 Πετρούπολη – Αγ. Νικόλαος 3-6

Δελφίνια Μετ.- Τρίτων 3-3

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (PLAY OFF)

1η Αγωνιστική

(16-6-2017)

Οξυγόνο – ΟΦΘ 8-16

Άρης – ΝΕ Λάρισας 16-4

2η Αγωνιστική

(17-6-2017)

ΝΕ Λάρισας – Οξυγόνο 9-13

ΠΕΚΕΒ – Άρης 7-15

3η Αγωνιστική

(17-6-2017)

ΟΦΘ – ΝΕ Λάρισας 20-5

Οξυγόνο – ΠΕΚΕΒ 9-12

4η Αγωνιστική

(18-6-2017)

ΠΕΚΕΒ – ΟΦΘ 9-16

Άρης – Οξυγόνο 9-3

5η Αγωνιστική

(18-6-2017)

ΝΕ Λάρισας – ΠΕΚΕΒ 9-14

ΟΦΘ – Άρης 11-14

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ (PLAY OFF)

1η Αγωνιστική

(16-6-2017)

Επειος Ι. – Νηρέας Π. 10-10

Καλαμάτα – ΝΟ Λάρισας 6-14

2η Αγωνιστική

(17-6-2017)

ΝΟ Λάρισας – Επειος Ι. 15-10

Κέρκυρα – Καλαμάτα 9-2

3η Αγωνιστική

(17-6-2017)

Νηρέας Π. – ΝΟ Λάρισας 10-6

Επειος Ι – Κέρκυρα 8-12

4η Αγωνιστική

(18-6-2017)

Κέρκυρα – Νηρέας Π.  7-9

Καλαμάτα – Επειος Ι. 5-9

5η Αγωνιστική

(18-6-2017)

ΝΟ Λάρισας – Κέρκυρα  8-5

Νηρέας Π. – Καλαμάτα 11-7

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ (PLAY OUT)

1η Αγωνιστική

(17-6-2017)

Ιτέα – ΧΑΝΘ 11-9

ΟΕΑ/ΝΑΒ – Βετεράνοι 6-2

2η Αγωνιστική

(18-6-2017)

Ιτέα – Βετεράνοι 11-6

ΟΕΑ/ΝΑΒ – ΧΑΝΘ 4-11

3η Αγωνιστική

(18-6-2017)

ΟΕΑ/ΝΑΒ – Ιτέα 4-6

ΧΑΝΘ – Βετεράνοι 14-9

 

ΟΜΙΛΟΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΣΥΡΟΥ (PLAY OUT)

 

1η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Αργης – Άρης Νίκαιας 11-6

Ναύπλιο – Σύρος 5-11

2η Αγωνιστική

(24-6-2017)

Ναύπλιο – Άρης Νίκαιας 9-8

Αργης – Σύρος 4-8

3η Αγωνιστική

(25-6-2017)

Ναύπλιο – Αργης 4-6

Άρης Νίκαιας – Σύρος 9-6

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 14-16/7