Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ 6-12/2

0
1932

Επιλέξτε την χώρα της αρεσκείας σας για να δείτε την αγωνιστική δραστηριότητα στις αντίστοιχες διοργανώσεις της

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

 

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

 

 

 

 

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ  2-7  LIVE
  16.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΥΔΡΑΙΚΟΣ  8-8 LIVE
  16.30 ΙΩΝΙΚΟ ΧΙΟΣ-ΟΦΗ  21-5 LIVE
  19.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.  14-8 LIVE
  20.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.ΦΑΛΗΡΟ  6-9 LIVE
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  3-11 LIVE ΕΤ2,

 

 

ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΛΥΦΑΔΑ  3-15 LIVE
  17.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ  25-3 LIVE
  17.30 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ LIVE
  19.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΝΗΡΕΑΣ Χ.  9-8 LIVE

 

ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.00 ΧΑΙΔΑΡΙ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΜΙΛΩΝ  25-2
  21.00 ΧΑΙΔΑΡΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ  4-5
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΧΑΙΔΑΡΙ Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΧΑΙΔΑΡΙ  18-2
  11.00 ΧΑΙΔΑΡΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΙΛΩΝ  8-4
  18.00 ΧΑΙΔΑΡΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ  2-16
  19.00 ΧΑΙΔΑΡΙ ΜΙΛΩΝ-ΧΑΙΔΑΡΙ  4-10

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  16-3
  21.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  14-4
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ  19-5
  11.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΚΕΒ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  1-9
  19.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  1-18
  20.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΕΚΕΒ  8-5
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΚΕΒ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  5-3
  10.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ  24-2
  15.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΚΕΒ  20-4
  16.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  4-23

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.30 ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΝΗΡΕΑΣ Χ.  6-7
  21.30 ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΤΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
  12.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΧΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  7-8
  18.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΗΡΕΑΣ Χ.-ΤΡΙΤΩΝ
  19.00 ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΧΙΟΣ  1-18
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΛΙΜΟΣ ΧΙΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ Χ.  5-5
  10.00 ΑΛΙΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ  16-2
  15.00 ΑΛΙΜΟΣ ΤΡΙΤΩΝ-ΧΙΟΣ
  16.00 ΑΛΙΜΟΣ ΝΗΡΕΑΣ Χ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1-16

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.  20-1
  21.30 ΓΟΥΔΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΟ  0-19
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΑΟ-ΓΛΥΦΑΔΑ  8-9
  12.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  20-2
  17.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. – ΠΑΟ  4-23
  18.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ  6-7
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 23-3
  10.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΛΥΦΑΔΑ  2-13
  17.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ  6-9
  18.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  4-13

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ  8-5
  21.00 ΧΑΝΙΑ ΟΦΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  4-9
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30 ΧΑΝΙΑ ΝΗΡΕΑΣ Γ.-ΧΑΝΙΑ  3-9
  11.30 ΧΑΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΟΦΗ  6-8
  17.00 ΧΑΝΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΝΗΡΕΑΣ Γ.  7-7
  18.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  10-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΧΑΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΡΕΘΥΜΝΟ  4-11
  10.00 ΧΑΝΙΑ ΟΦΗ-ΧΑΝΙΑ  3-7
  15.00 ΧΑΝΙΑ ΝΗΡΕΑΣ Γ.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  9-3
  16.00 ΧΑΝΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΟΦΗ  7-3

 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.00 ΕΘΝΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ  7-11
  19.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΟΚ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ  29-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00 ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ  9-7
  11.00 ΕΘΝΙΚΟ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΟΚ  1-22
  18.00 ΕΘΝΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ  13-6
  19.00 ΕΘΝΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗ-ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ  11-7
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΕΘΝΙΚΟ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ  4-7
  10.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΟΚ-ΝΕΑΠΟΛΗ  21-3
  18.00 ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ  8-5
  19.00 ΕΘΝΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΟΚ  4-28

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.00 ΕΘΝΙΚΟ ΦΟΙΒΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  10-6
  21.00 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΟΦΘ  10-6
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΕΘΝΙΚΟ ΟΦΘ-ΦΟΙΒΟΣ  3-16
  13.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ  8-10
  20.00 ΕΘΝΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΦΘ  11-3
  21.00 ΕΘΝΙΚΟ ΦΟΙΒΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  7-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  6-10
  12.00 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΦΟΙΒΟΣ  6-12
  20.00 ΕΘΝΙΚΟ ΟΦΘ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  6-9
  21.00 ΕΘΝΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ  9-3

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΟΠ-ΥΔΡΑΙΚΟΣ
  21.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  9-6
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΝΟΠ  2-9
  12.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.-ΝΕΠ  4-7
  18.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΥΔΡΑΙΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΝΟΠ-ΝΗΡΕΑΣ Λ. 10-9
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΗΡΕΑΣ Λ.-ΥΔΡΑΙΚΟΣ
  11.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΝΟΠ  5-10
  16.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΝΗΡΕΑΣ Λ.  8-3
  17.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΥΔΡΑΙΚΟΣ-ΝΕΠ

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΕΑΝΑΒ-ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ  1-21
  20.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΥΚ-ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ  12-5
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΟΕΑΝΑΒ  22-1
  12.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΙΚΗ Β.-ΟΥΚ  6-6
  18.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ  8-4
  19.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΕΑΝΑΒ-ΝΙΚΗ Β.  3-18
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΙΚΗ Β.-ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ  9-3
  11.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΟΥΚ-ΟΕΑΝΑΒ  10-2
  17.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΙΚΗ Β.  6-14
  18.00 Ν.ΙΩΝΙΑ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΟΥΚ  4-9

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.  10-7
  19.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΠΥΡΡΟΣ-ΚΟΖΑΝΗ  9-8
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΚΟΖΑΝΗ  4-8
  10.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΠΥΡΡΟΣ-ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ  11-10
  16.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΠΥΡΡΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ  11-5
  17.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.-ΚΟΖΑΝΗ  5-12

ΚΥΠΡΟΣ

 

CHAMPIONS LEAGUE

ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 ΑΝΟΒΕΡΟ ΑΝΟΒΕΡΟ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ  7-13
  19.15 ΜΟΣΧΑ ΝΤΥΝΑΜΟ Μ.-ΟΡΒΟΣΙ  7-7
  19.30 ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ-ΜΠΡΕΣΙΑ  3-8
  19.30 ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ ΓΙΟΥΓΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  10-8
  18.30 ΧΕΡΤΖΕΚΝΟΒΙ ΓΙΑΝΤΡΑΝ Χ.-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  7-8
  19.30 ΕΓΚΕΡ ΕΓΚΕΡ-ΣΟΛΝΟΚ  6-3
  21.30 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΤΕΑΟΥΑ-ΑΛΦΕΝ  9-8
  21.30 ΝΟΒΑΡΑ ΡΕΚΟ-ΣΠΑΝΤΑΟΥ  12-4

EUROLEAGUE

EUROCUP

WORLD LEAGUE

EUROPA CUP

ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΜΑΡΓΑΡΕΤ ΑΙΛΑΝΤ-ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ  4-18
  20.45 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΥΙΠΕΣΤ-ΣΕΝΤΕΣ  14-6
  21.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΒΑΖΟΥΤΑΣ-ΣΟΛΝΟΚ  12-8
  21.00 ΕΓΚΕΡ ΕΓΚΕΡ-ΧΟΝΒΕΝΤ  10-1
  21.00 ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ-ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ  6-21
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΕΓΚΕΡ ΕΓΚΕΡ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ  4-8
  19.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΙΛΑΝΤ  17-5
  19.00 ΣΕΝΤΕΣ ΣΕΝΤΕΣ-ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ  13-8
  19.30 ΣΟΛΝΟΚ ΣΟΛΝΟΚ-ΟΥΙΠΕΣΤ 4-10
  19.30 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΧΟΝΒΕΝΤ-ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ  3-26

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ-ΠΡΙΜΟΡΙΕ  11-8
  ΜΠΟΥΝΤΒΑ ΜΠΟΥΝΤΒΑ-ΠΟΣΚ  15-9
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΛΙΤ ΜΟΡΝΑΡ-ΜΛΑΝΤΟΣΤ  9-12
 ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ ΓΙΟΥΓΚ-ΠΡΙΜΟΡΑΤΣ  14-9
  ΧΕΡΤΖΕΚΝΟΒΙ ΓΙΑΝΤΡΑΝ Χ.-ΓΙΑΝΤΡΑΝ ΣΠΛΙΤ  14-8

 

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΟΤΟΡ ΚΑΤΑΡΟ-ΒΟΙΒΟΝΤΙΝΑ  8-13
  ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΙΣ  14-4
 ΚΥΡΙΑΚΗ ΖΑΝΤΑΡ ΖΑΝΤΑΡ-ΜΕΝΤΒΕΣΚΑΚ  9-17
 ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΑΜΠΑΤΣ ΣΑΜΠΑΤΣ-ΒΑΛΙΕΒΟ  17-10

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ ΜΠΑΓΕΡ-ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ 11-9
  17.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΣΠΑΝΤΑΟΥ-ΕΣΛΙΓΚΕΝ  22-1
  17.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΑΝΟΒΕΡΟ  3-17
  19.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΝΙΟΥΚΟΛΝ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ  8-8

ΙΣΠΑΝΙΑ

ΙΣΠΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  10-5
  19.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΚΑΤΑΛΟΥΝΙΑ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  5-15
  19.00 ΤΕΡΑΣΑ ΤΕΡΑΣΑ-ΜΟΛΙΝΣ ΝΤΕ ΡΕΙ  18-3
  19.00 ΤΕΝΕΡΙΦΗ ΤΕΝΕΡΙΦΗ-ΡΕΑΛ ΚΑΝΟΕ  5-13
  20.15 Σ.ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ-ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ  9-8
  20.30 ΝΑΒΑΡΑ ΝΑΒΑΡΑ-ΜΑΤΑΡΟ  9-10

 

ΙΣΠΑΝΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.45 ΜΑΤΑΡΟ ΜΑΤΑΡΟ-ΜΟΣΚΑΡΝΤΟ  18-3
  17.00 ΤΕΡΑΣΑ ΤΕΡΑΣΑ-ΣΑΝΤ ΦΕΛΙΟΥ  8-3
  17.30 ΣΕΒΙΛΗ ΣΕΒΙΛΗ-ΡΟΥΜΠΙ  9-15
  18.30 Σ.ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ-ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ  8-4
  19.00 ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΣΑΡΑΓΟΣΑ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  2-22

ΙΤΑΛΙΑ

ΙΤΑΛΙΑ A1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ-ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ  9-11
  16.00 ΝΑΠΟΛΙ ΠΟΣΙΛΙΠΟ-ΟΡΤΙΤΖΙΑ  9-11
  16.00 ΜΠΡΕΣΙΑ ΜΠΡΕΣΙΑ-ΚΑΤΑΝΙΑ  20-4
  16.00 ΤΕΡΓΕΣΤΗ ΤΡΙΕΣΤΕ-ΑΚΟΥΑΚΙΑΡΑ  10-4
  19.00 ΤΟΡΙΝΟ ΤΟΡΙΝΟ-ΒΕΡΟΝΑ  5-16
  19.00 ΣΑΒΟΝΑ ΣΑΒΟΝΑ-ΡΕΚΟ  5-12
  19.00 ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ-ΛΑΤΣΙΟ  7-6

ΙΤΑΛΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΚΟΖΕΝΤΣΑ-ΡΟΜΑ  9-11 ΗΜΙΤ 1
  19.30 ΟΡΙΖΟΝΤΕ-ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ  7-4 ΗΜΙΤ 2
ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΟΖΕΝΤΣΑ-ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ  7-5  Θ.3-4
  17.00 ΡΟΜΑ-ΟΡΙΖΟΝΤΕ  6-12  ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 21.30 ΜΠΟΡΤΣΕΛΟ ΣΟΥΡΜΑΝ-ΖΕΙΣΤ  11-7
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.00 ΜΠΟΡΤΣΕΛΟ ΣΟΥΡΜΑΝ-ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ  12-9

ΓΑΛΛΙΑ

ΓΑΛΛΙΑ A1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.30 ΝΙΣ ΝΙΣ-ΛΙΛ
  21.00 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΣΕΤ-ΝΟΥΑΖΕΝ  9-18
  21.30 ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΜΑΡΣΕΙΓ  9-8
  21.30 ΝΤΟΥΕ ΝΤΟΥΕ-ΜΟΝΠΕΛΙΕ  7-16

ΒΡΕΤΑΝΙΑ

BΡETANIA Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΣΕΦΙΛΝΤ ΣΟΛΙΧΟΥΛ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ  5-4
  15.30 ΣΕΦΙΛΝΤ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚ-ΤΣΕΛΤΕΝΧΑΜ  7-8
  17.00 ΣΕΦΙΛΝΤ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ-ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ  11-6
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΣΕΦΙΛΝΤ ΣΟΛΙΧΟΥΛ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚ  8-6
  13.15 ΣΕΦΙΛΝΤ ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ-ΤΣΕΛΤΕΝΧΑΜ  8-8

 

BΡETANIA Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.15 ΣΕΦΙΛΝΤ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ-ΟΤΕΡ  5-5
  17.45 ΣΕΦΙΛΝΤ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΣΕΦΙΛΝΤ  17-7
  20.15 ΣΕΦΙΛΝΤ ΟΤΕΡ-ΚΟΒΕΝΤΡΙ  10-4
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΣΕΦΙΛΝΤ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  3-4
  15.45 ΣΕΦΙΛΝΤ ΚΟΒΕΝΤΡΙ-ΣΕΦΙΛΝΤ  7-5

ΣΛΟΒΑΚΙΑ

ΡΩΣΙΑ

NCAA

ΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

ΣΟΥΗΔΙΑ

ΣΕΡΒΙΑ

ΚΡΟΑΤΙΑ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ