Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ 16-22 ΜΑΙΟΥ 2017

0
2053

Επιλέξτε την χώρα της αρεσκείας σας για να δείτε την αγωνιστική δραστηριότητα στις αντίστοιχες διοργανώσεις της

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2
a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΛΛΑΔΑ FINAL 4 ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  5-14 LIVE, NOVA
  20.30 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  4-14 LIVE, NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  7-8 LIVE, NOVA

 

 

ΕΛΛΑΔΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΛΚΙΔΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 13-11  LIVE
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΜΙΛΩΝ-ΝΕΠ  3-3  LIVE
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΙΔΑΡΙ  8-9  LIVE
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 Ν.ΙΩΝΙΑ OYK-NIKH BOΛOY 12-7
 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 XANIA XANIA-HΛΥΣIAKOΣ 9-5
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 ΓΟΥΔΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.- ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  14-6
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΟΦΗ  6-9
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ  11-4

 

ΕΛΛΑΔΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ 2Η ΦΑΣΗ

1Ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  5-9
  21.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΛΜΑ  13-6
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΑΛΜΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ  13-3
  11.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  20-6
  17.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΛΜΑ  4-7
  18.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΠΑΟ  2-22
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  24-2
  11.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ  17-3
  17.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΑΛΜΑ-ΠΑΟ  5-19
  18.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  5-9

 

2Ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.30 ΓΕΡΑΚΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.-ΤΡΙΤΩΝ  5-0 χ.α.
  21.30 ΓΕΡΑΚΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  4-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΧΙΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ  αναβολή
  14.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  8-8
  20.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  0-5 χ.α.
  21.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.-ΧΙΟΣ  αναβολή
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΧΙΟΣ-ΤΡΙΤΩΝ  αναβολή
  11.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  2-7
  17.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΧΙΟΣ  αναβολή
  18.00 ΓΕΡΑΚΑΣ ΤΡΙΤΩΝ-ΧΑΙΔΑΡΙ

 

3Ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ  12-4
  19.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  9-4
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  13-4
  11.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-ΙΩΝΙΚΟΣ  13-4
  17.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  5-7
  18.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  7-6

 

4Ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-Π.ΦΑΛΗΡΟ  9-2
  20.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  3-4
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  16-3
  11.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ-Π.ΦΑΛΗΡΟ  3-7
  17.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  3-13
  18.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  11-1

 

1Ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  14-7
  17.45 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΑΡΗΣ ΘΕΣ.  6-7
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ  21-2
  10.15 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  4-17
  16.30 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΟΚ  1-28
  17.45 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ 21-6

 

2Ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΕΘΝΙΚΟ ΦΟΙΒΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ  8-3
  20.15 ΕΘΝΙΚΟ ΕΘΝ.ΑΛΕΞ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ  3-12
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.30 ΕΘΝΙΚΟ ΦΟΙΒΟΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ  6-5
  13.00 ΕΘΝΙΚΟ ΕΘΝ.ΑΛΕΞ.-ΗΡΑΚΛΗΣ 2-6
  19.00 ΕΘΝΙΚΟ ΕΘΝ.ΑΛΕΞ.-ΦΟΙΒΟΣ  2-13
  20.00 ΕΘΝΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ  4-7

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΚΟΖΑΝΗ-ΠΥΡΡΟΣ  15-1
  19.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤ.-ΟΦΘ  3-16
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΚΟΖΑΝΗ-ΟΦΘ  10-2
  11.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.-ΠΥΡΡΟΣ  5-13
  17.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.-ΚΟΖΑΝΗ 3-19
  18.00 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΠΥΡΡΟΣ-ΟΦΘ  4-11

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΝΕΠ  5-12
  20.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ-ΝΟΠ  2-14
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΝΟΠ  4-6
  11.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ-ΝΕΠ  1-11
  17.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ  1-13
  18.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΝΟΠ  2-18

 

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00 ΒΟΛΟΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΟΥΚ  12-4
  20.00 ΒΟΛΟΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΙΚΗ Β.  7-15
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΒΟΛΟΣ ΝΙΚΗ Β.-ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ  9-9
  12.00 ΒΟΛΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.-ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ  4-12
  18.00 ΒΟΛΟΣ ΟΥΚ-ΝΙΚΗ Β.  6-7
  19.00 ΒΟΛΟΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ  9-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΒΟΛΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ-ΟΥΚ  5-8
  11.00 ΒΟΛΟΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ  5-13
  17.00 ΒΟΛΟΣ ΝΙΚΗ Β.-ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ  11-4
  18.00 ΒΟΛΟΣ ΟΥΚ-ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ  10-3

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ  10-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 ΧΑΝΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ  6-10
  20.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ  15-2

ΚΥΠΡΟΣ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

CHAMPIONS LEAGUE

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

EUROLEAGUE

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

EUROCUP

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

WORLD LEAGUE

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

VOLVO CUP

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΟΥΓΓΑΡΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΙΣΠΑΝΙΑ

ΙΣΠΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ TEΛΙΚΟΙ PLAY OFF

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 21.45 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  12-8
ΠΕΜΠΤΗ 21.45 ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ 13-12
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.45 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  9-7

ΙΤΑΛΙΑ

ITAΛΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ (FINAL 6)

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ  20:00 ΤΟΡΙΝΟ ΒΕΡΟΝΑ-ΣΑΒΟΝΑ  9-6
   21:30 ΤΟΡΙΝΟ ΠΟΣΙΛΙΠΟ-ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ  8-9
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  15:00 ΤΟΡΙΝΟ ΣΑΒΟΝΑ-ΠΟΣΙΛΙΠΟ  9-10 Θ. 5-6
  16:30 ΤΟΡΙΝΟ ΡΕΚΟ -ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ  20-6 ΗΜΙΤ. 1
 18:00 ΤΟΡΙΝΟ ΜΠΡΕΣΙΑ-ΒΕΡΟΝΑ  9-5 ΗΜΙΤ. 2
 ΣΑΒΒΑΤΟ  14:00 ΤΟΡΙΝΟ ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ-ΒΕΡΟΝΑ  8-7 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
   18:00 ΤΟΡΙΝΟ ΡΕΚΟ-ΜΠΡΕΣΙΑ  13-6 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

ITAΛΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ (PLAY OUT)

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  19:30 ΤΟΡΙΝΟ ΡΟΜΑ-ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ 7-8
   21:00 ΤΟΡΙΝΟ ΤΟΡΙΝΟ-ΛΑΤΣΙΟ 7-11
ΣΑΒΒΑΤΟ  15:30 ΤΟΡΙΝΟ  ΡΟΜΑ-ΤΟΡΙΝΟ 6-9  ΑΓΩΝΑΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ
 

ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΓΑΛΛΙΑ

ΓΑΛΛΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ (HMITEΛΙΚΟΙ PLAY OFF)

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.30 ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΝΙΣ  9-4
  21.30 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΜΑΡΣΕΙΓ 10-11

 

ΓΑΛΛΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF)

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΙΛ ΛΙΛ-ΜΠΟΡΝΤΟ  11-6 ΤΕΛΙΚΟΣ
  ΝΑΝΣΙ ΝΑΝΣΙ-ΝΙΣ  6-14 Θ.3-4
ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΙΛ ΛΙΛ-ΜΠΟΡΝΤΟ  12-11 πεν. ΤΕΛΙΚΟΣ
  ΝΑΝΣΙ ΝΑΝΣΙ-ΝΙΣ  6-8 Θ.3-4

ΒΡΕΤΑΝΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΣΛΟΒΑΚΙΑ

ΣΛΟΒΑΚΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF)

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΟΒΑΚΙ ΝΟΒΑΚΙ-ΣΛΑΒΙΑ ΜΠΡ.  11-12 ΤΕΛΙΚΟΣ 1
  ΚΟΖΙΤΣΕ ΧΟΡΝΕΤΣ-ΜΠΛΕ ΔΡΑΚΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚ. 1

ΡΩΣΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

NCAA

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ TEΛΙΚΟΙ PLAY OFF

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΠΟΡΤΟΥΛ-ΝΤΥΝΑΜΟ Β. 6-12 Θ.3-4
  12.00 ΟΡΑΝΤΕΑ ΟΡΑΝΤΕΑ-ΣΤΕΑΟΥΑ 9-5 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΠΟΡΤΟΥΛ-ΝΤΥΝΑΜΟ Β.  9-3 Θ.3-4
  12.00 ΟΡΑΝΤΕΑ ΟΡΑΝΤΕΑ-ΣΤΕΑΟΥΑ  5-6 ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΣΟΥΗΔΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΣΕΡΒΙΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΑΛΙΕΒΟ ΒΑΛΙΕΒΟ-ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ  8-17
  ΣΑΜΠΑΤΣ ΣΑΜΠΑΤΣ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ  7-8
  ΣΤΑΡΙΓΚΡΑΝΤ ΣΤΑΡΙΓΚΡΑΝΤ-ΒΟΙΒΟΝΤΙΝΑ 11-16

ΚΡΟΑΤΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα