Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ 14-19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

0
1027

Επιλέξτε την χώρα της αρεσκείας σας για να δείτε την αγωνιστική δραστηριότητα στις αντίστοιχες διοργανώσεις της

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

 

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

 

 

 

 

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΛΛΑΔΑ CHALENGE CUP ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ  21.00 Π.ΦΑΛΗΡΟ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΚΙΝΑ  9-13 LIVE
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  19.00 ΓΛΥΦΑΔΑ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΚΙΝΑ  13-6 LIVE

 

ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ  16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  9-5 LIVE
   19.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  5-16 LIVE
   19.15 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  8-13 LIVE
   19.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΤΡΙΤΩΝ  14-5 LIVE
ΣΑΒΒΑΤΟ  15.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  10-9 LIVE
   16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΝΕΠ  17-13 LIVE
   16.00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-ΤΡΙΤΩΝ  10-6 LIVE
   19.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ  10-10 LIVE

 

ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ «ΑΡΗΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ»

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ1-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
  19.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
  20.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΓΛΥΦΑΔΑ
  21.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ2
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΧΑΙΔΑΡΙ
  12.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ2-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
  13.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ1-ΓΛΥΦΑΔΑ
  14.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-Π. ΦΑΛΗΡΟ
  18.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΓΛΥΦΑΔΑ
  19.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ2-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
  20.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ1-ΧΑΙΔΑΡΙ
  21.00 ΙΛΙΣΣΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α1 – Β2
  10.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α2 – Β1
  11.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α3 – Β3
  12.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α4 – Β4
  17.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
  18.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΙΤΕΑΣ «Κ. ΞΑΝΘΑΚΟΣ»

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.00 ΙΤΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  13-4
  21.00 ΙΤΕΑ ΙΤΕΑ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  9-6
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΙΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΛΚΙΔΑ  9-16
  13.00 ΙΤΕΑ ΙΤΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  8-10
  20.00 ΙΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  4-13
  21.00 ΙΤΕΑ ΙΤΕΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ  5-11
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΙΤΕΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  11-11
  11.00 ΙΤΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ  14-11
  15.00 ΙΤΕΑ ΙΤΕΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  11-15
  16.00 ΙΤΕΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ  2-7

 

 

ΚΥΠΡΟΣ

CHAMPIONS LEAGUE

EUROLEAGUE

EUROCUP

WORLD LEAGUE

 

WORLD LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 19.00 ΖΑΝΤΑΡ ΚΡΟΑΤΙΑ-ΡΩΣΙΑ  14-4 HTV3
  17.15 ΖΡΕΝΙΑΝΙΝ ΣΕΡΒΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ  3-12
  21.00 ΜΑΛΑΓΑ ΙΣΠΑΝΙΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ  9-5

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.30 ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ-ΚΑΠΟΣΒΑΡ  7-9
  18.45 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΣΟΛΝΟΚ  8-11 Μ4SPORT
  19.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΒΑΣΑΣ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ  6-6
  19.45 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΥΙΠΕΣΤ-ΑΒΟΥΣ  9-11
  17.00 ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ-ΣΕΝΤΕΣ  9-10
  20.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΡΒΟΣΙ-ΕΓΚΕΡ  8-9
  20.00 ΜΙΣΚΟΛΤΣ ΜΙΣΚΟΛΤΣ-ΖΕΓΚΕΝΤ  18-2
 

 

ΟΥΓΓΑΡΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΙΛΑΝΤ-ΖΕΓΚΕΝΤ  8-14
  18.15 ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ-ΕΓΚΕΡ  3-10
  19.30 ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ  7-7 Μ4SPORT
  19.45 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΥΙΠΕΣΤ-ΧΟΝΒΕΝΤ  19-4
  21.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΣΕΝΤΕΣ  8-6

 

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ

 

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΠΛΙΤ ΜΟΡΝΑΡ-ΜΠΟΥΝΤΒΑ 6-4
  ΧΕΡΤΖΕΚΝΟΒΙ ΓΙΑΝΤΡΑΝ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ  7-7
  ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ ΓΙΟΥΓΚ – ΠΟΣΚ  19-6
  ΣΠΛΙΤ ΓΙΑΝΤΡΑΝ-ΠΡΙΜΟΡΙΕ  14-5
  ΚΟΤΟΡ ΠΡΙΜΟΡΑΤΣ-ΚΟΤΟΡ  12-16

 

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΖΑΝΤΑΡ ΖΑΝΤΑΡ-ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ  8-15
  ΣΙΜΠΕΝΙΚ ΣΟΛΑΡΙΣ-ΚΑΤΑΡΟ  7-8
  ΣΑΜΠΑΤΣ ΣΑΜΠΑΤΣ-ΝΙΣ  15-6
  ΒΑΛΙΕΒΟ ΒΑΛΙΕΒΟ-ΜΕΝΤΒΕΣΚΑΚ  14-9

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 EΣΛΙΓΚΕΝ ΕΣΛΙΓΚΕΝ-ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΑΝΟΒ.  11-6
  17.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΠΑΝΤΑΟΥ  5-17
  17.00 ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ ΜΠΑΓΕΡ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ  8-14
  19.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΝΙΟΥΚΟΛΝ-ΑΝΟΒΕΡΟ  9-16
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΝΙΟΥΚΟΛΝ-ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ  10-8
  14.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ  13-14
  15.00 ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ ΜΠΑΓΕΡ-ΣΠΑΝΤΑΟΥ  4-24

 

ΓΕΡΜΑΝΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΧΑΙΛΔΕΜΒΕΡΓΗ ΧΑΙΝΤΕΛΜΠΕΡΓΚ-ΤΟΥΒΕΝΜΠΑΡΝΤ  15-7
  19.15 ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ ΜΠΑΓΕΡ-ΑΝΟΒΕΡΟ  8-11

ΙΣΠΑΝΙΑ

 

ΙΣΠΑΝΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ-ΣΕΒΙΛΗ  17-7
  14.30 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΡΟΥΜΠΙ-ΤΕΡΑΣΑ  4-10
  19.00 Σ.ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ-ΜΑΤΑΡΟ  7-5
  19.30 ΜΑΔΡΙΤΗ ΜΟΣΚΑΡΝΤΟ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ  12-5
  21.00 Σ.ΦΕΛΙΟΥ ΣΑΝΤ ΦΕΛΙΟΥ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  1-25

ΙΤΑΛΙΑ

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΟΣΤΙΑ ΙΤΑΛΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ  8-4

 

 

ΙΤΑΛΙΑ A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ-ΜΕΣΙΝΑ  12-9
  16.00 ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΟΖΕΝΤΣΑ-ΜΙΛΑΝΟ  6-5
  16.00 ΡΩΜΗ ΡΟΜΑ-ΟΡΙΖΟΝΤΕ  6-6
  16.00 ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ-ΠΑΝΤΟΒΑ  4-6

ΟΛΛΑΝΔΙΑ

 

ΟΛΛΑΝΔΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 21.30 ΖΕΙΣΤ ΖΕΙΣΤ-ΝΤΕ ΖΙΛ  6-13
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.55 ΓΚΟΥΝΤΑ ΝΤΟΝΚ-ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ  9-8
  20.15 ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ-ΣΟΥΡΜΑΝ  7-8
  20.20 ΛΕΙΝΤΕΝ ΝΤΕ ΖΙΛ-ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ  12-10
  20.30 ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ-ΟΥΤΡΕΧΤΗ  9-20
  20.40 ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ ΧΙΛΓΚΕΣΜΠΕΡΓΚ-ΑΛΦΕΝ  5-12
  21.00 ΕΝΤΕ ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ-ΝΤΕ ΧΑΜ  12-5
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00 ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ-ΑΛΦΕΝ  5-21
  18.00 ΒΟΡΜΕΒΕΕΡ ΝΤΕ ΧΑΜ-ΖΕΙΣΤ  14-7

ΓΑΛΛΙΑ

 

ΓΑΛΛΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.30 ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΣ-ΣΕΤ  11-7
  21.30 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΝΟΥΑΖΕΕΝ  7-4
  21.30 ΛΙΛ ΛΙΛ-ΠΕΙ ΝΤ’ ΕΞ  8-14
  21.30 ΝΤΟΥΕ ΝΤΟΥΕ-ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ 4-12

ΒΡΕΤΑΝΙΑ

ΣΛΟΒΑΚΙΑ

ΡΩΣΙΑ

 

ΡΩΣΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΚΑΖΑΝ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΖΑΝ-ΑΣΤΑΝΑ  8-7
  18.00 ΚΑΖΑΝ ΣΙΝΤΖ ΚΑΖΑΝ-ΝΤΥΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ  10-12
  18.00 ΒΟΛΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΠΑΡΤΑΚ-ΣΤΟΥΡΜ  8-4
  19.30 ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣΤΡΑΧΑΝ  10-11
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΚΑΖΑΝ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΖΑΝ-ΑΣΤΑΝΑ  4-5
  18.00 ΚΑΖΑΝ ΣΙΝΤΖ ΚΑΖΑΝ-ΝΤΥΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ  12-17
  12.00 ΒΟΛΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΠΑΡΤΑΚ-ΣΤΟΥΡΜ  8-5
  11.45 ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣΤΡΑΧΑΝ  8-16

 

ΡΩΣΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 12.00 ΖΛΑΤΟΥΣΚ ΔΙΑΝΑ ΑΓ. ΠΕΤΡ.-ΚΙΡΙΣΙ2  11-6
  13.30 ΖΛΑΤΟΥΣΚ ΣΤΟΥΡΜ-ΣΠΑΡΤΑΚ Β.  4-16
  15.00 ΖΛΑΤΟΥΣΚ ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΣΙΣΚ-ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ  13-8
  16.30 ΖΛΑΤΟΥΣΚ ΑΙΣΑ ΜΠΙΜΠΙ ΚΑΖ.-ΣΚΙΦ ΜΟΣΧΑΣ  3-7
  18.00 ΖΛΑΤΟΥΣΚ ΟΥΡΑΛΟΤΣΚΑ-ΚΙΡΙΣΙ  13-9

NCAA

ΡΟΥΜΑΝΙΑ

 

ΡΟΥΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΛΟΥΖ ΚΛΟΥΖ-ΟΡΑΝΤΕΑ  7-15
  ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΠΟΡΤΟΥΛ-ΑΡΑΝΤ  18-9
  ΟΡΑΝΤΕΑ ΚΡΙΖΟΥΛ-ΣΤΕΑΟΥΑ  5-20
  ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΝΤΥΝΑΜΟ-ΡΑΠΙΝΤ  18-6
ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΟΥΖ ΚΛΟΥΖ-ΟΡΑΝΤΕΑ  6-23
  ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΠΟΡΤΟΥΛ-ΑΡΑΝΤ  15-7
  ΟΡΑΝΤΕΑ ΚΡΙΖΟΥΛ-ΣΤΕΑΟΥΑ  5-23
  ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΝΤΥΝΑΜΟ-ΡΑΠΙΝΤ  17-7

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

ΣΟΥΗΔΙΑ

ΣΕΡΒΙΑ

ΚΡΟΑΤΙΑ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ