Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ 12-18/12

0
1995

Επιλέξτε την χώρα της αρεσκείας σας για να δείτε την αγωνιστική δραστηριότητα στις αντίστοιχες διοργανώσεις της

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΛΛΑΔΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ  6-9 LIVE
  16.30 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΟΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2-19 LIVE
  17.00 ΙΩΝΙΚΟ ΧΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ  14-13 πεν. (10-10 κ.δ.) LIVE
  18.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΠΑΟΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ  5-9 LIVE
  18.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΦΗ  8-7 LIVE
  19.30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΟΦΘ-Π.ΦΑΛΗΡΟ  4-14 LIVE
  20.00 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  3-26

 

ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΥΔΡΑΙΚΟΣ 3-2 LIVE
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ 21-5 LIVE
  16.00 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ 7-4 LIVE
  16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΦΗ – ΠΑΟΚ 7-5 LIVE
  16.30 ΙΩΝΙΚΟ ΧΙΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ 10-7 LIVE
  16.30 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 8-7 LIVE

 

ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΡΕΘΥΜΝΟ 10-9 LIVE
  18.00 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-8 LIVE
  20.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ 12-11 LIVE
  21.30 ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΡΙΤΩΝ-ΝΗΡΕΑΣ Χ.  8-10 LIVE
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ  9-7 LIVE
  17.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΕΠ 14-4 LIVE
  19.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 16-6 LIVE

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  20.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΝΗΡΕΑΣ Γ. – ΧΑΙΔΑΡΙ  8-13
   21.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ  7-8
   21.15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΟΠ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  8-15
   22.15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΝΗΡΕΑΣ Χ.  15-5
ΣΑΒΒΑΤΟ  17.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΟΠ-ΝΗΡΕΑΣ Χ.  12-3
   18.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΗΡΕΑΣ Γ.-ΙΩΝΙΚΟΣ  12-7
   19.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  8-11
   20.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ  10-5
ΚΥΡΙΑΚΗ  10.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΝΟΠ  4-4
   11.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ  5-5
   12.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΝΗΡΕΑΣ Χ. 14-8
   13.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ Γ. 9-8
   17.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΗΡΕΑΣ Χ. –  ΝΗΡΕΑΣ Γ. (Θ.7-8) 7-15
   18.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΟΠ –  ΧΑΙΔΑΡΙ (Θ.5-6) 14-9
   19.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ (Θ. 3-4) 12-5 LIVE
   20.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ) 9-7 LIVE

ΚΥΠΡΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΦΟΣ ΠΑΦΟΣ-ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑ 9-15
  ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΑΠΟΕΛ-ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ 31-4
ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΛΑΡΝΑΚΑ  12-9

CHAMPIONS LEAGUE

EUROLEAGUE

EUROCUP

WORLD LEAGUE

WORLD LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 19.30 ΝΙΣ ΣΕΡΒΙΑ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ  7-4
  21.00 ΔΡΕΣΔΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΡΩΣΙΑ  11-12 πεν.
  21.45 ΑΛΦΕΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ 6-13

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ Α1 AΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΥΙΠΕΣΤ-ΣΟΛΝΟΚ  1-13
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΣΟΜΠΑΤΕΛΙ ΑΒΟΥΣ-ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ  8-21
  19.00 ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ-ΒΑΣΑΣ  10-10
  17.00 ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ-ΕΓΚΕΡ  —-
  19.00 ΣΕΝΤΕΣ ΣΕΝΤΕΣ-ΟΡΒΟΣΙ  10-14

 

ΟΥΓΓΑΡΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
TETAΡΤΗ 17.15 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ  11-12 Μ4SPORT
  18.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΙΛΑΝΤ-ΣΕΝΤΕΣ  5-15
  18.15 ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ-ΣΟΛΝΟΚ  —-
  21.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΒΑΖΟΥΤΑΣ-ΧΟΝΒΕΝΤ  25-7

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΕΣΛΙΓΚΕΝ ΕΣΛΙΓΚΕΝ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ 10-13
  17.00 ΑΝΟΒΕΡΟ ΑΝΟΒΕΡΟ-ΣΠΑΝΤΑΟΥ 7-10
  19.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΝΙΟΥΚΟΛΝ-ΜΠΑΓΕΡ 11-10
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.00 ΑΝΟΒΕΡΟ ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ  8-7

ΙΣΠΑΝΙΑ

ΙΣΠΑΝΙΑ Α1 AΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 ΤΕΝΕΡΙΦΗ ΤΕΝΕΡΙΦΗ-ΜΑΤΑΡΟ 6-11
  13.45 ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ-ΜΟΛΙΝΣ ΝΤΕ ΡΕΙ 18-2
  13.45 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ-ΚΑΤΑΛΟΥΝΙΑ 16-3
  14.15 ΜΑΔΡΙΤΗ ΡΕΑΛ ΚΑΝΟΕ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 9-15
  20.15 Σ.ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ-ΤΕΡΑΣΑ  7-8
  20.30 ΝΑΒΑΡΑ ΝΑΒΑΡΑ-ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ  6-11

 

ΙΣΠΑΝΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13,45 ΜΑΤΑΡΟ ΜΑΤΑΡΟ-ΣΕΒΙΛΗ  20-1
  14.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ-ΤΕΡΑΣΑ  14-9
  18.00 ΣΑΝ ΦΕΛΙΟΥ ΣΑΝ ΦΕΛΙΟΥ-ΡΟΥΜΠΙ  7-11
  18.30 Σ.ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ  18-8
  19.30 ΜΑΔΡΙΤΗ ΜΟΣΚΑΡΝΤΟ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  3-20

ΙΤΑΛΙΑ

ΙΤΑΛΙΑ A1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΝΑΠΟΛΙ ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ-ΡΕΚΟ  4-11
  16.00 ΣΥΡΑΚΟΥΣΕΣ ΟΡΤΙΤΖΙΑ-ΛΑΤΣΙΟ  8-5
  16.30 ΤΕΡΓΕΣΤΗ ΤΡΙΕΣΤΕ-ΣΑΒΟΝΑ  7-11
  16.45 ΝΑΠΟΛΙ ΠΟΣΙΛΙΠΟ-ΒΕΡΟΝΑ  4-11
  17.00 ΚΑΤΑΝΙΑ ΚΑΤΑΝΙΑ-ΑΚΟΥΑΚΙΑΡΑ  11-5
  19.00 ΜΠΡΕΣΙΑ ΜΠΡΕΣΙΑ-ΤΟΡΙΝΟ  20-7
  19.00 ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ-ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ  8-8

 

ΙΤΑΛΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ-ΚΟΖΕΝΤΣΑ   – – – –  20/1/18
  16.00 ΜΙΛΑΝΟ ΜΙΛΑΝΟ-ΟΡΙΖΟΝΤΕ  5-11
  16.00 ΡΑΠΑΛΟ ΡΑΠΑΛΟ-ΠΑΝΤΟΒΑ  6-5
  16.00 ΜΕΣΙΝΑ ΜΕΣΙΝΑ-ΡΟΜΑ  10-15

ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 22.00 ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ-ΖΕΙΣΤ  10-6
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΛΕΙΝΤΕΝ ΝΤΕ ΖΙΛ – ΝΤΕ ΧΑΜ  16-8
  19.30 ΝΙΒΕΡΝΤΑΛ ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ – ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ  11-10
  20.00 ΜΠΟΡΤΣΕΛΟ ΣΟΥΡΜΑΝ-ΝΤΟΝΚ  11-15
  20.30 ΕΝΤΕ ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ-ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ  11-6
  20.30 ΑΛΦΕΝ ΑΛΦΕΝ-ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ  12-6
  21.15 ΟΥΤΡΕΧΤΗ ΟΥΤΡΕΧΤΗ-ΧΙΛΕΓΚΣΜΠΕΡΓΚ  9-4
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ ΧΙΛΕΓΚΣΜΠΕΡΓΚ-ΝΤΕ ΖΙΛ 8-12
  17.00 ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ-ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ 11-10
  17.00 ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ-ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ 5-15
  17.15 ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ-ΣΟΥΡΜΑΝ 8-11
  19.00 ΓΚΟΥΝΤΑ ΝΤΟΝΚ-ΟΥΤΡΕΧΤΗ 6-5
  19.30 ΒΟΡΜΕΒΕΕΡ ΝΤΕ ΧΑΜ-ΑΛΦΕΝ 7-24

ΓΑΛΛΙΑ

ΓΑΛΛΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.00 ΒΕΝΕΛ ΠΕΙ ΝΤ’ΕΞ-ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ  8-9
  20.00 ΜΑΣΑΛΙΑ ΜΑΡΣΕΙΓ-ΝΙΣ 9-4
  21.00 ΜΟΝΤΡΕΙΓ ΝΟΥΑΖΕΝ-ΝΤΟΥΕ  10-6
  21.30 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΛΙΛ  12-11

ΒΡΕΤΑΝΙΑ

ΣΛΟΒΑΚΙΑ

ΡΩΣΙΑ

ΡΩΣΙΑ Α1 ANΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 18.45 ΑΣΤΡΑΧΑΝ ΑΣΤΡΑΧΑΝ-ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ  5-11
ΤΕΤΑΡΤΗ 12.45 ΑΣΤΡΑΧΑΝ ΑΣΤΡΑΧΑΝ-ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ  10-8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00 ΜΟΣΧΑ ΝΤΥΝΑΜΟ Μ. – ΣΤΟΥΡΜ  13-4
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.15 ΜΟΣΧΑ ΝΤΥΝΑΜΟ Μ. – ΣΤΟΥΡΜ  15-6
  18.00 ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΠΑΡΤΑΚ-ΑΣΤΑΝΑ  14-6
  18.00 ΚΑΖΑΝ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΖΑΝ-ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  10-10
 KYΡIAKH 11.00 ΚΑΖΑΝ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΖΑΝ-ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  9-6
  12.00 ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΠΑΡΤΑΚ-ΑΣΤΑΝΑ  12-6

 

 

ΡΩΣΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 14.00 ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ-ΣΚΙΦ  1-13
  15.15 ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΠΑΡΤΑΚ-ΚΙΝΕΦ2  14-6
  18.00 ΡΟΥΖΑ ΟΥΡΑΛΟΤΣΚΑ-ΔΙΑΝΑ AΓ. ΠΕΤΡ.  23-7
  19.30 ΡΟΥΖΑ ΣΤΟΥΡΜ-ΑΙΣΑ ΜΠΙΜΠΙ ΚΑΖ.  9-14
ΤΕΤΑΡΤΗ 11.00 ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΚΙΦ-ΚΙΝΕΦ2  8-7
  12.15 ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΣΠΑΡΤΑΚ-ΚΙΡΙΣΙ  5-13
  10.00 ΡΟΥΖΑ ΔΙΑΝΑ-ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΣΙΣΚ  5-8
  11.30 ΡΟΥΖΑ ΣΤΟΥΡΜ-ΟΥΡΑΛΟΤΣΚΑ  3-40

NCAA

ΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΛΟΥΖ ΚΛΟΥΖ-ΚΡΙΖΟΥΛ  4-6
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΑΝΤ ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ 6-14
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΝΤΥΝΑΜΟ Β.-ΣΠΟΡΤΟΥΛ  7-6
 ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΤΕΑΟΥΑ-ΟΡΑΝΤΕΑ  5-3
ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΟΥΖ ΚΛΟΥΖ-ΚΡΙΖΟΥΛ  10-7
 ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΡΑΝΤ ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ  5-7
 ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΝΤΥΝΑΜΟ Β.-ΣΠΟΡΤΟΥΛ  7-9
 ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΤΕΑΟΥΑ-ΟΡΑΝΤΕΑ  14-8

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

ΣΟΥΗΔΙΑ

ΣΕΡΒΙΑ

ΣΕΡΒΙΑ FINAL 4 ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΜΠΕΤΣΕΙ ΣΑΜΠΑΤΣ-NIΣ  10-9 pen. (7-7)
  21.30 ΜΠΕΤΣΕΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ – ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ  11-5
ΚΥΡΙΑΚΗ 21.30 ΜΠΕΤΣΕΙ ΣΑΜΠΑΤΣ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ  5-6 RTS2

ΚΡΟΑΤΙΑ

ΚΡΟΑΤΙΑ FINAL 4 ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ  19.15 ΖΑΓΚΡΕΜΠ ΓΙΟΥΓΚ-ΠΟΣΚ 18-6
   17.45 ΖΑΓΚΡΕΜΠ ΜΟΡΝΑΡ-ΓΙΑΝΤΡΑΝ 7-9  HTV2
 ΚΥΡΙΑΚΗ  17.00 ΖΑΓΚΡΕΜΠ ΓΙΟΥΓΚ-ΓΙΑΝΤΡΑΝ 11-4  HTV2

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ

MAΥΡΟΒΟΥΝΙΟ FINAL 4 ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.15 ΝΙΚΣΙΤΣ ΜΠΟΥΝΤΒΑ-ΚΑΤΑΡΟ 9-7
  21.15 ΝΙΚΣΙΤΣ ΓΙΑΝΤΡΑΝ ΧΕΡΤΖ.-ΠΡΙΜΟΡΑΤΣ ΚΟΤΟΡ 12-8 TV PRENOS
ΚΥΡΙΑΚΗ 21.45 ΝΙΚΣΙΤΣ ΜΠΟΥΝΤΒΑ-ΓΙΑΝΤΡΑΝ Χ. 8-12 TV PRENOS

 

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ ΙΡΒΑΙΝ ΗΠΑ-ΚΙΝΑ  10-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΣ ΑΛΑΜΙΤΟΣ ΚΙΝΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ  13-4
ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΗΠΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ  12-7
ΚΥΡΙΑΚΗ Λ.ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΗΠΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ  8-6
ΤΡΙΤΗ ΤΑΣΤΙΝ ΗΠΑ-ΚΙΝΑ