Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ ΑΠΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ – 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

0
1795

Επιλέξτε την χώρα της αρεσκείας σας για να δείτε την αγωνιστική δραστηριότητα στις αντίστοιχες διοργανώσεις της

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

 

a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2a1andrwn2

 

 

 

 

 

 

 

ΕΛΛΑΔΑ

CHALENGE CUP ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 19.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΙΝΑ  15-4
ΠΕΜΠΤΗ 20.30 ΑΛΙΜΟΣ ΥΔΡΑΙΚΟΣ-ΚΙΝΑ 9-11 LIVE

 

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  16-7  LIVE
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΠΑΟΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ  6-7  LIVE
  15.00 ΑΛΙΜΟΣ ΥΔΡΑΙΚΟΣ-ΧΑΝΙΑ  8-7  LIVE
  17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΦΗ-ΧΙΟΣ  11-7  LIVE
  19.00 Π.ΦΑΛΗΡΟ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  7-5  LIVE
  19.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. – ΓΛΥΦΑΔΑ  12-7  LIVE

 

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΕΠΑΝΟΣ ΝΕΠ-ΡΕΘΥΜΝΟ  8-6  LIVE
  16.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  7-10  LIVE
  16.30 ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΡΙΤΩΝ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  5-9  LIVE
  17.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ  10-7  LIVE

 

ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ ΛΑΜΙΑΣ «Κ. ΜΩΛΙΩΤΗΣ»

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΛΑΜΙΑ ΟΥΚ-ΛΑΡΙΣΑ  4-13
  12.00 ΛΑΜΙΑ ΠΑΟΚ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  14-3
  13.00 ΛΑΜΙΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ 10-8
  14.00 ΛΑΜΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  5-15
  17.00 ΛΑΜΙΑ ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΟΚ  6-19
  18.00 ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΥΚ  12-3
  19.00 ΛΑΜΙΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  2-10
  20.00 ΛΑΜΙΑ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ  11-7
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.30 ΛΑΜΙΑ ΠΑΟΚ-ΟΥΚ  20-2
  09.30 ΛΑΜΙΑ ΛΑΡΙΣΑ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  5-5
  10.30 ΛΑΜΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  6-16
  11.30 ΛΑΜΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. – ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ  12-5
  14.30 ΛΑΜΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΟΥΚ  12-10
  15.30 ΛΑΜΙΑ ΛΑΡΙΣΑ-ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ  8-6
  16.30 ΛΑΜΙΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  5-8
  17.30 ΛΑΜΙΑ ΠΑΟΚ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  9-5

 

ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΕΥΡΩΠΗΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.45 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΚΙΡΙΣΙ-ΟΥΙΠΕΣΤ  10-6 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, LIVE
  18.45 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΣΟΛΝΟΚ-ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ 10-8 πεν.  (6-6 κ.δ.) ΑΝΔΡΕΣ, LIVE

 

ΚΥΠΡΟΣ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

CHAMPIONS LEAGUE

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

EUROLEAGUE

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

EUROCUP

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

WORLD LEAGUE

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΑΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΟΥΓΓΑΡΙΑ

  

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 19.00 ΣΟΛΝΟΚ ΣΟΛΝΟΚ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ  13-9
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΚΑΠΟΣΒΑΡ ΚΑΠΟΣΒΑΡ-ΟΥΙΠΕΣΤ
  19.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΒΑΣΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
  19.00 ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ-ΑΒΟΥΣ  16-10
  19.00 ΕΓΚΕΡ ΕΓΚΕΡ-ΜΙΣΚΟΛΤΣ  8-4
  20.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΡΒΟΣΙ-ΖΕΓΚΕΝΤ  15-1
  20.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΧΟΝΒΕΝΤ-ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ
  20.00 ΠΕΤΣ ΠΕΤΣ-ΣΕΝΤΕΣ  8-3

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 19.30 ΖΕΓΚΕΝΤ ΖΕΓΚΕΝΤ-ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ  7-17
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ-ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΙΛΑΝΤ  14-5
  15.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ  18-5
  18.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΧΟΝΒΕΝΤ-ΕΓΚΕΡ  4-11
  19.30 ΖΕΓΚΕΝΤ ΖΕΓΚΕΝΤ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ  7-9

ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ  20.45 ΣΠΛΙΤ ΜΟΡΝΑΡ-ΠΡΙΜΟΡΙΕ  8-7
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  21.30 ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ ΓΙΟΥΓΚ-ΜΛΑΝΤΟΣΤ  11-8
 ΣΑΒΒΑΤΟ  19.15 ΣΠΛΙΤ ΓΙΑΝΤΡΑΝ-ΠΡΙΜΟΡΑΤΣ  7-8
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  20.00 ΧΕΡΤΖΕΚΝΟΒΙ ΓΙΑΝΤΡΑΝ Χ.-ΜΠΟΥΝΤΒΑ  15-3
 ΣΑΒΒΑΤΟ  20.00 ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ-ΠΟΣΚ  7-6

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ  19.00 ΖΑΝΤΑΡ ΖΑΝΤΑΡ-ΒΟΙΒΟΝΤΙΝΑ  10-12
   21.00 ΣΑΜΠΑΤΣ ΣΑΜΠΑΤΣ-ΜΕΝΤΒΕΣΚΑΚ  19-7
   20.00 ΣΙΜΠΕΝΙΚ ΣΟΛΑΡΙΣ-ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ  5-12
  ΚΟΤΟΡ ΚΑΤΑΡΟ-ΝΙΣ  8-8

 

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΝΟΒΕΡΟ ΑΝΟΒΕΡΟ-ΜΠΑΓΕΡ ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ  25-2
  17.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΣΠΑΝΤΑΟΥ-ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ  11-4
  17.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΝΙΟΥΚΟΛΝ  14-11
  20.00 ΠΟΤΣΝΤΑΜ ΠΟΤΣΝΤΑΜ-ΕΣΛΙΓΚΕΝ  20-7

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΤΣΕΜΝΙΤΖ ΤΣΕΜΝΙΤΖ-ΧΑΙΛΝΤΕΜΠΕΡΓΚ  14-16
ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 ΜΠΟΧΟΥΜ ΜΠΟΧΟΥΜ-ΤΟΥΡΝΒΕΡΜΠΑΝΤ  9-8
  17.00 ΑΝΟΒΕΡΟ ΑΝΟΒΕΡΟ-ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡ  7-18

 

ΙΣΠΑΝΙΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.45 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ-ΡΕΑΛ ΚΑΝΟΕ  18-7
  14.00 ΜΑΤΑΡΟ ΜΑΤΑΡΟ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  6-6
  19.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΚΑΤΑΛΟΥΝΙΑ-ΜΟΛΙΝΣ ΝΤΕ ΡΕΙ  8-3
  19.00 ΤΕΡΑΣΑ ΤΕΡΑΣΑ-ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ  8-4
  19.00 Σ.ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  9-12
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΑΒΑΡΑ ΝΑΒΑΡΑ-ΤΕΝΕΡΙΦΗ  9-9

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΜΑΔΡΙΤΗ ΜΟΣΚΑΡΝΤΟ-ΜΑΤΑΡΟ  9-16
  12.00 ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ  26-4
  13.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ-ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ  8-13
  14.30 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΡΟΥΜΠΙ-ΣΕΒΙΛΗ  8-8
  18.00 Σ.ΦΕΛΙΟΥ ΣΑΝΤ ΦΕΛΙΟΥ-ΤΕΡΑΣΑ  11-14

ΙΤΑΛΙΑ

A1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΝΑΠΟΛΙ ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ-ΜΠΡΕΣΙΑ  8-11
  16.00 ΣΥΡΑΚΟΥΣΣΕΣ ΟΡΤΙΤΖΙΑ-ΤΡΙΕΣΤΕ  8-6
  16.00 ΚΑΤΑΝΙΑ ΚΑΤΑΝΙΑ-ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ  14-10
  16.00 ΝΑΠΟΛΙ ΑΚΟΥΑΚΙΑΡΑ-ΣΑΒΟΝΑ  8-15
  16.00 ΡΩΜΗ ΛΑΤΣΙΟ-ΤΟΡΙΝΟ  11-7
  16.45 ΝΑΠΟΛΙ ΠΟΣΙΛΙΠΟ-ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ  4-8
  17.30 ΣΟΡΙ ΡΕΚΟ-ΒΕΡΟΝΑ  13-9

 

A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΡΑΠΑΛΟ ΡΑΠΑΛΟ-ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ  13-4
  16.00 ΠΑΝΤΟΒΑ ΠΑΝΤΟΒΑ-ΡΟΜΑ  8-7
  16.30 ΜΕΣΙΝΑ ΜΕΣΙΝΑ-ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ 6-7
  17.30 ΚΑΤΑΝΙΑ ΟΡΙΖΟΝΤΕ-ΚΟΖΕΝΤΣΑ  15-10

ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΡΙΤΗ 21.30 ΖΕΙΣΤ ΖΕΙΣΤ-ΣΟΥΡΜΑΝ  10-8
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.45 ΓΚΟΥΝΤΑ ΝΤΟΝΚ-ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ  12-7
  19.50 ΛΕΙΝΤΕΝ ΝΤΕ ΖΙΛ-ΣΟΥΡΜΑΝ  12-12
  20.25 ΝΙΒΕΡΝΤΑΛ ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ-ΧΙΛΓΚΕΡΣΜΠΕΡΓΚ  11-6
  20.30 ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ-ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ  14-17
  20.30 ΑΛΦΕΝ ΑΛΦΕΝ-ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ  10-9
  21.00 ΟΥΤΡΕΧΤΗ ΟΥΤΡΕΧΤΗ-ΝΤΕ ΧΑΜ  17-10

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.35 ΛΕΙΝΤΕΝ ΛΕΙΝΤΕΝ-ΝΤΟΝΚ  11-8
  18.55 ΝΙΒΕΡΝΤΑΛ ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ-ΜΠΑΡΕΝΤΡΕΧΤ 11-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.15 ΖΑΑΝΤΑΜ ΝΤΕ ΖΑΑΝ-ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ

ΓΑΛΛΙΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.00 ΜΑΣΑΛΙΑ ΜΑΡΣΕΙΓ-ΠΕΙ ΝΤ’ ΕΞ  14-9
  20.30 ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΣ-ΝΤΟΥΕ  16-7
  21.30 ΛΙΛ ΛΙΛ-ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ  6-16
  21.30 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΣΕΤ  17-10

ΒΡΕΤΑΝΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΣΛΟΒΑΚΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΡΩΣΙΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 18.00 ΑΣΤΡΑΧΑΝ ΝΤΥΝΑΜΟ ΑΣΤΡΑΧΑΝ-ΑΣΤΑΝΑ  10-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.45 ΑΣΤΡΑΧΑΝ ΝΤΥΝΑΜΟ ΑΣΤΡΑΧΑΝ-ΑΣΤΑΝΑ  7-9
  18.00 ΚΑΖΑΝ ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ-ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΖΑΝ  11-5
  19.00 ΡΟΥΖΑ ΣΤΟΥΡΜ-ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  15-7
  19.00 ΜΟΣΧΑ ΝΤΥΝΑΜΟ Μ. – ΣΠΑΡΤΑΚ Β.  10-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΡΟΥΖΑ ΣΤΟΥΡΜ-ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  15-8
  14.00 ΚΑΖΑΝ ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ-ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΖΑΝ  20-8
  19.00 ΜΟΣΧΑ ΝΤΥΝΑΜΟ Μ. – ΣΠΑΡΤΑΚ Β.  9-8

 

NCAA

ΑΝΔΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑΟΥΖΑΝ ΟΑΚΣ ΤΣΑΠΜΑΝ-ΛΟΥΘΕΡΑΝ 8-7
  ΠΑΣΑΝΤΙΝΑ ΛΑ ΒΕΡΝ-ΚΑΛΤΕΚ 19-9
  ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ ΓΟΥΙΤΙΕΡ-ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ 8-10
ΠΕΜΠΤΗ ΙΡΒΑΙΝ ΜΠΑΠΤΙΣΤ-ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ 12-11
  Λ.Α. ΝΤΕΙΒΙΣ-ΛΟΓΙΟΛΑ ΜΕΡΙΜΑΟΥΝΤ 22-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΝΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ ΠΑΣΙΦΙΚ-ΣΑΝΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ 14-7
  ΙΡΒΑΙΝ ΠΕΠΕΡΝΤΑΙΝ-ΙΡΒΑΙΝ 5-6
  ΣΑΡΑΤΟΓΚΑ ΛΟΝΓΚ ΜΠΙΤΣ-ΣΑΝ ΧΟΣΕ 10-9
ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΕΙΤΕΝ ΑΙΛΑΝΤ ΤΖΟΡΤΖ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ-ΒΑΓΚΝΕΡ
  Λ.Α. ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ-ΛΟΓΙΟΛΑ ΜΕΡΙΜΑΟΥΝΤ  12-11
  ΣΤΟΚΤΟΝ ΣΤΑΝΦΟΡΝΤ-ΠΑΣΙΦΙΚ 15-5
  ΙΡΙ ΓΚΑΝΟΝ-ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΚΑΙ ΤΖΕΦΕΡΣΟΝ 17-2
  ΦΡΕΣΝΟ ΙΡΒΑΙΝ-ΠΑΣΙΦΙΚ 8-15
  Σ.ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ USC-ΜΠΕΡΚΛΕΙ  3-6
  ΙΡΙ ΜΟΝΜΑΟΥΘ-ΜΕΡΣΙΧΕΡΣΤ 5-19
  ΛΑ ΒΕΡΝ ΣΙΚΑΓΟ-ΛΑ ΒΕΡΝ 12-7
  ΟΡΑΝΤΖ ΓΟΥΙΤΙΕΡ-ΤΣΑΠΜΑΝ 12-9
  ΚΛΕΡΜΟΝΤ ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ-ΠΟΜΟΝΑ 4-9
  ΙΡΙ ΓΚΑΝΟΝ-ΛΑ ΣΑΛ  12-9
  Λ.Α. UCLA-ΣΤΑΝΦΟΡΝΤ  5-7
  ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ ΦΡΕΣΝΟ-ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ  11-17
ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΡΟΝΞ ΜΠΑΚΝΕΛ-ΦΟΡΤΧΑΜ  8-6
  ΣΤΟΚΤΟΝ USC-ΠΑΣΙΦΙΚ  11-7
  ΠΑΛΑΤΑΙΝ ΤΟΡΟΝΤΟ-ΙΝΤΙΑΝΑ 4-11
  ΣΑΝ ΧΟΣΕ UCLA-ΣΑΝ ΧΟΣΕ  14-6

Α1 ΑΝΔΡΩΝΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΠΟΡΤΟΥΛ-ΡΑΠΙΝΤ  19-7
  ΟΡΑΝΤΕΑ ΚΡΙΖΟΥΛ-ΟΡΑΝΤΕΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ
  ΑΡΑΝΤ ΑΡΑΝΤ-ΚΛΟΥΖ  ΑΝΑΒΟΛΗ
  ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΤΕΑΟΥΑ-ΝΤΥΝΑΜΟ Β.  12-5
ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΠΟΡΤΟΥΛ-ΡΑΠΙΝΤ  ΑΝΑΒΟΛΗ
  ΟΡΑΝΤΕΑ ΚΡΙΖΟΥΛ-ΟΡΑΝΤΕΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ
  ΑΡΑΝΤ ΑΡΑΝΤ-ΚΛΟΥΖ  7-5
  ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΣΤΕΑΟΥΑ-ΝΤΥΝΑΜΟ Β.  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΣΟΥΗΔΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΣΕΡΒΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΚΡΟΑΤΙΑ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα