Δευτέρα, 18 Δεκ , 2017 | 9:38 μμ

greek-flag-250x250

Α1 ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ)

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 66
  2. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 58
  3. ΓΛΥΦΑΔΑ 45
  4. ΠΑΟ 44
  5. ΠΑΟΚ 38
  6. Π.ΦΑΛΗΡΟ 35
  7. ΥΔΡΑΙΚΟΣ 35
  8. ΕΘΝΙΚΟΣ 29
  9. ΧΙΟΣ 15
  10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14
  11. ΝΟΠ 3
  12. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2

 

PLAY OFF

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ:

ΓΛΥΦΑΔΑ-Π.ΦΑΛΗΡΟ 2-0

ΠΑΟ-ΠΑΟΚ 0-2

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 2-0

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΓΛΥΦΑΔΑ 2-1

ΘΕΣΕΙΣ 5-6: ΠΑΟ-Π.ΦΑΛΗΡΟ 0-1

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ:

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΟΚ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

PLAY OUΤ

ΧΙΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ 3-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΝΟΠ 3-0

ΘΕΣΕΙΣ 9-10: ΧΙΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18
  2. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 12
  3. ΡΕΘΥΜΝΟ 3
  4. ΕΘΝΙΚΟΣ 3

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΓΛΥΦΑΔΑ 16
  2. ΝΕΠ 13
  3. ΤΡΙΤΩΝ 6
  4. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η ΦΑΣΗ)

Θέσεις 1-2: Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη 2-0 (10-8, 12-10)

Θέσεις 3-6

  1. Εθνικός 12
  2. Γλυφάδα 10
  3. Ρέθυμνο 7
  4. ΝΕΠ 6

Θέσεις 7-8: Τρίτωνας – Ηλυσιακός 1-2 (9-10, 12-8, 5-6)

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3η ΦΑΣΗ)

Θέσεις 1-4

  1. Ολυμπιακός 19
  2. Βουλιαγμένη 13
  3. Γλυφάδα 4
  4. Εθνικός 2

 

Θέσεις 5-8

  1. Ρέθυμνο 21
  2. ΝΕΠ 15
  3. Ηλυσιακός 3
  4. Τρίτωνας 1

 

PLAY OFF

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 2-0

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΓΛΥΦΑΔΑ 2-0

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ:

ΓΛΥΦΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ 2-1

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 3-2

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 38
  2. XAΝΙΑ 29
  3. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 25
  4. ΟΦΗ 24
  5. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 23
  6. ΙΩΝΙΚΟΣ 10
  7. ΡΕΘΥΜΝΟ 4
  8. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 3

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 36
  2. ΧΑΛΚΙΔΑ 33
  3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 25
  4. ΧΑΙΔΑΡΙ 20
  5. ΝΕΠ 16
  6. ΟΥΚ 13
  7. ΜΙΛΩΝ 9
  8. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8

 

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. Δελφίνια Μεταμόρφωσης 21
  2. ΠΕΚΕΒ 15
  3. Πετρούπολη 12
  4. Ναύπλιο 9
  5. Αρης Νικαίας 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. Τρίαινα Βούλας 20
  2. Τρίτωνας 18
  3. Αγ. Νικόλαος 11
  4. Σύρος 9
  5. Βετεράνοι 0

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  1. ΝΟ Λάρισας 16
  2. Κέρκυρα 13
  3. ΝΕ Λάρισας 6
  4. ΟΕΑΝΑΒ 0

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1. ΟΦΘ 18
  2. Αρης 12
  3. Οξυγόνο 6
  4. ΧΑΝΘ 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

  1. Νηρέας Πατρών 24
  2. Επειός 18
  3. ΝΟ Καλαμάτας 9
  4. Ιτέα 9
  5. Αργής Καλαμάτας 0

 

cyprus1

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑ 33
  2. ΑΠΟΕΛ 30
  3. ΠΑΦΟΣ 21
  4. ΛΕΥΚΩΣΙΑ 15
  5. ΛΑΡΝΑΚΑ 7
  6. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ 7
  7. ΛΕΜΕΣΟΣ 3

hungary

Α1 ΑΝΔΡΩΝ (1η ΦΑΣΗ)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΣΟΛΝΟΚ 39
  2. ΟΡΒΟΣΙ 35
  3. ΖΕΓΚΕΝΤ 26
  4. ΒΑΣΑΣ 22
  5. ΠΕΤΣ 20
  6. ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ 13
  7. ΣΕΝΤΕΣ 7
  8. KSI 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΕΓΚΕΡ 40
  2. ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ 33
  3. ΜΙΣΚΟΛΤΣ 27
  4. ΒΑΖΟΥΤΑΣ 20
  5. ΧΟΝΒΕΝΤ 20
  6. ΚΑΠΟΣΒΑΡ 9
  7. ΟΥΙΠΕΣΤ 7
  8. ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ 5

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ (2η ΦΑΣΗ)

ΘΕΣΕΙΣ 1-8

  1. ΕΓΚΕΡ 61
  2. ΣΟΛΝΟΚ 60
  3. ΟΡΒΟΣΙ 50
  4. ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ 43
  5. ΜΙΣΚΟΛΤΣ 34
  6. ΒΑΖΟΥΤΑΣ 33
  7. ΖΕΓΚΕΝΤ 28
  8. ΒΑΣΑΣ 26

 

ΘΕΣΕΙΣ 9-16

  1. ΧΟΝΒΕΝΤ 42
  2. ΠΕΤΣ 30
  3. ΚΑΠΟΣΒΑΡ 29
  4. ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ 24
  5. ΟΥΙΠΕΣΤ 22
  6. ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ 14
  7. ΣΕΝΤΕΣ 10
  8. KSI 3

 

PLAY OFF

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΕΓΚΕΡ-ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ 9-0 (ΒΑΘΜΟΙ)
ΣΟΛΝΟΚ – ΟΡΒΟΣΙ 9-6 (ΒΑΘΜΟΙ)

ΘΕΣΕΙΣ 5-8

ΜΙΣΚΟΛΤΣ-ΒΑΣΑΣ 9-3 (ΒΑΘΜΟΙ)
ΖΕΓΚΕΝΤ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ 1-7 (ΒΑΘΜΟΙ)

ΤΕΛΙΚΟΙ

ΕΓΚΕΡ-ΣΟΛΝΟΚ

ΜΙΚΡΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΡΒΟΣΙ-ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ

ΘΕΣΕΙΣ 5-6

ΜΙΣΚΟΛΤΣ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

ΖΕΓΚΕΝΤ-ΒΑΣΑΣ

 

 

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΟΥΙΠΕΣΤ 57
  2. ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ 49
  3. ΒΑΖΟΥΤΑΣ 34
  4. ΖΕΓΚΕΝΤ 22
  5. ΣΕΝΤΕΣ 16
  6. ΧΟΝΒΕΝΤ 0

 

PLAY OFF

1η Φάση:

ΒΑΖΟΥΤΑΣ-ΧΟΝΒΕΝΤ 2-0

ΖΕΓΚΕΝΤ-ΣΕΝΤΕΣ 2-1

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΟΥΙΠΕΣΤ-ΖΕΓΚΕΝΤ 2-0

ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ 1-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΥΙΠΕΣΤ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ 1-0

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ-ΖΕΓΚΕΝΤ 2-0

 

france

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΜΟΝΠΕΛΙΕ 39
  2. ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ 36
  3. ΝΙΣ 32
  4. ΜΑΡΣΕΙΓ 30
  5. ΠΕΙ ΝΤ΄ΕΞ 26
  6. ΝΤΟΥΕ 16
  7. ΛΙΛ 10
  8. ΣΕΤ 10
  9. ΝΟΥΑΖΕΡ 1

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΜΠΟΡΝΤΟ 40
  2. ΛΙΛ 37
  3. ΝΙΣ 24
  4. ΝΑΝΣΙ 12
  5. ΑΝΖΕ 0

germany

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΣΠΑΝΤΑΟΥ 26
  2. ΑΝΟΒΕΡΟ 26
  3. ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ 20
  4. ΠOTΣNTAM 12
  5. ΕΣΛΙΓΚΕΝ 10
  6. ΝΙΟΥΚΟΛΝ 9
  7. ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ 5
  8. ΜΠΑΓΕΡ ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ 4

 

PLAY OFF

1Η ΦΑΣΗ

ΕΣΛΙΓΚΕΝ-ΚΡΕΦΕΛΝΤ 2-1

ΝΙΟΥΚΟΛΝ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ 2-1

ΛΕΥΚΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ-ΒΕΝΤΙΝΓΚ 2-1

ΜΠΑΓΕΡ ΟΥΡΝΤ.-ΠΛΑΟΥΕΝ 1-2

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΟΥΡΝΤΙΓΚΕΝ 14
  2. ΧΑΙΝΤΕΛΜΠΕΡΓΚ 12
  3. ΤΣΕΜΝΙΤΖ 8
  4. ΜΠΟΧΟΥΜ 8
  5. AΜΒΟΥΡΓΟ 2
  6. ΑΝΟΒΕΡΟ 2

italian-flagΑ1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΡΕΚΟ 72
  2. ΜΠΡΕΣΙΑ 67
  3. ΒΕΡΟΝΑ 58
  4. ΠΟΣΙΛΙΠΟ 49
  5. KANOTIEΡΙ 45
  6. ΣΑΒΟΝΑ 35
  7. ΤΡΙΕΣΤΕ 28
  8. AΚΟΥΑΚΙΑΡΑ 25
  9. ΟΡΤΙΤΖΙΑ 23
  10. ΛΑΤΣΙΟ 20
  11. ΡOMA 20
  12. ΤΟΡΙΝΟ 19
  13. ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ 19
  14. ΚΟΥΙΝΤΟ 7

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΠΑΝΤΟΒΑ 45
  2. ΜΕΣΙΝΑ 40
  3. ΟΡΙΖΟΝΤΕ 32
  4. ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ 32
  5. ΡΟΜΑ 21
  6. ΜΙΛΑΝΟ 18
  7. ΚΟΖΕΝΤΣΑ 14
  8. ΜΠΟΛΟΝΙΑ 12
  9. ΡΑΠΑΛΟ 11
  10. ΠΕΣΚΑΡΑ 4

flag-of-russiaΑ1 ΑΝΔΡΩΝ (ΦΑΣΗ ΝΙΚΗΤΩΝ)

  1. ΣΠΑΡΤΑΚ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 46
  2. ΝΤΥΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ 38
  3. ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ 34
  4. ΑΣΤΡΑΧΑΝ 17
  5. ΣΤΟΥΡΜ 12
  6. ΑΣΤΑΝΑ 5

PLAY OFF ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΚΙΡΙΣΙ-ΝΤΥΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ 0-2

ΑΣΤΑΝΑ-ΚΑΖΑΝ 0-2

ΣΤΟΥΡΜ-ΑΣΤΡΑΧΑΝ 2-0

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΣΠΑΡΤΑΚ Β.-ΣΤΟΥΡΜ 2-0

ΝΤΥΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ-ΚΑΖΑΝ 0-2

ΤΕΛΙΚΟΙ

ΣΠΑΡΤΑΚ Β.-ΚΑΖΑΝ 2-1

ΜΙΚΡΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ

ΝΤΥΝΑΜΟ Μ.-ΣΤΟΥΡΜ 2-0

 

A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ)

  1. ΚΙΡΙΣΙ 36
  2. ΟΥΡΑΛΟΤΣΚΑ 30
  3. ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΣΙΣΚ 28
  4. ΣΠΑΡΤΑΚ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 24
  5. ΣΚΙΦ ΜΟΣΧΑΣ 19
  6. ΑΙΣΑ ΜΠΙΜΠΙ ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17
  7. ΔΙΑΝΑ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 12
  8. ΚΙΡΙΣΙ2  8
  9. ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 4
  10. ΣΤΟΥΡΜ 2

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΚΙΡΙΣΙ-ΟΥΡΑΛΟΤΣΚΑ 12-10, 16-7

ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΣΙΣΚ – ΣΠΑΡΤΑΚ Β. 9-10, 10-4

ΜΙΚΡΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΥΡΑΛΟΤΣΚΑ-ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΣΙΣΚ 9-10, 13-10

ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ

ΣΠΑΡΤΑΚ Β. – ΚΙΡΙΣΙ 7-14, 6-15

 

slovakiaΑ1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. NOBAKI 27
  2. ΧΟΡΝΕΤΣ 26
  3. ΣΛΑΒΙΑ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ 21
  4. ΜΠΛΕ ΔΡΑΚΟΙ ΚΟΖΙΤΣΕ 16
  5. ΚΟΜΑΡΝΟ 10
  6. ΖΙΛΙΝΑ 7
  7. ΠΙΕΣΤΑΝΙ 4
  8. ΤΟΠΟΛΤΣΑΝΙ 3

 

PLAY OFF

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΝΟΒΑΚΙ-ΜΠΛΕ ΔΡΑΚΟΙ 3-0
ΧΟΡΝΕΤΣ-ΣΛΑΒΙΑ 0-3

ΤΕΛΙΚΟΙ

ΝΟΒΑΚΙ-ΣΛΑΒΙΑ

ΜΙΚΡΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ 

ΧΟΡΝΕΤΣ-ΜΠΛΕ ΔΡΑΚΟΙ

 

spain_flagΑ1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ 63
  2. ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ 56
  3. ΤΕΡΑΣΑ 46
  4. ΜΑΤΑΡΟ 44
  5. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 38
  6. ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ 34
  7. ΡΕΑΛ ΚΑΝΟΕ 33
  8. ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙ 32
  9. ΝΑΒΑΡΑ 15
  10. ΚΑΤΑΛΟΥΝΙΑ 12
  11. ΜΟΛΙΝΣ ΝΤΕ ΡΕΙ 9
  12. ΡΟΥΜΠΙ 7

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ 54
  2. ΜΑΤΑΡΟ 48
  3. ΣΑΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥ 40
  4. ΜΟΣΚΑΡΝΤΟ 29
  5. ΤΕΡΑΣΑ 28
  6. MENTITEΡANI 28
  7. ΡΟΥΜΠΙ 15
  8. ΣΕΒΙΛΗ 9
  9. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 8
  10. ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ 5

british_flagΑ1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ 13
  2. ΤΣΕΛΝΤΕΝΧΑΜ 10
  3. ΚΑΛΕΝΤΌΝΙΑ 10
  4. ΣΟΛΙΧΟΥΛ 9
  5. ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ 5
  6. ΣΕΦΙΛΝΤ 4
  7. ΜΠΡΟΣΤΟΛ 3
  8. ΙΝΒΙΚΤΑ 2

ΦΑΣΗ ΝΙΚΗΤΩΝ (BEST 5)

  1. ΤΣΕΛΤΕΝΧΑΜ 14
  2. ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ 10
  3. ΣΟΛΙΧΟΥΛ 8
  4. ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ 6
  5. ΚΑΛΕΝΤΟΝΙΑ 2

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ 12
  2. ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 12
  3. ΟΤΕΡ 11
  4. ΛΙΝΤΣ 7
  5. ΚΟΒΕΝΤΡΙ 7
  6. ΣΕΦΙΛΝΤ 4
  7. ΚΑΛΕΝΤΟΝΙΑ 3
  8. ΧΑΚΝΑΛ 0

 

ΦΑΣΗ ΝΙΚΗΤΩΝ (BEST 5)

  1. ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 13
  2. ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ 12
  3. ΟΤΕΡ 11
  4. ΚΟΒΕΝΤΡΙ 4
  5. ΛΙΝΤΣ 0

romaniaΑ1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΣΤEAOYA 81
  2. ΟΡΑΝΤΕΑ 72
  3. ΝΤΥΝΑΜΟ ΒΟΥΚ. 57
  4. ΣΠΟΡΤΟΥΛ 54
  5. ΑΡΑΝΤ 34
  6. ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚ. 22
  7. ΚΡΙΖΟΥΛ 9
  8. ΚΛΟΥΖ 6

PLAY OFF

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΣΤΕΑΟΥΑ-ΣΠΟΡΤΟΥΛ 2-0
ΟΡΑΝΤΕΑ-ΝΤΥΝΑΜΟ Β. 2-0

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΣΤΕΑΟΥΑ-ΟΡΑΝΤΕΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΤΥΝΑΜΟ Β. – ΣΠΟΡΤΟΥΛ

PLAY OUT

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΑΡΑΝΤ-ΚΛΟΥΖ 1-0
ΡΑΠΙΝΤ-ΚΡΙΖΟΥΛ 2-0

ΘΕΣΕΙΣ 5-6

ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

ΚΡΙΖΟΥΛ-ΚΛΟΥΖ

adriatic-league

 

  1. ΓΙΟΥΓΚ 45
  2. ΓΙΑΝΤΡΑΝ ΧΕΡΤΕΚΝΟΒΙ 34
  3. ΜΛΑΝΤΟΣΤ 31
  4. ΠΑΡΤΙΖΑΝ 25
  5. ΜΟΡΝΑΡ 20
  6. ΠΡΙΜΟΡΙΕ 20
  7. ΜΠΟΥΝΤΒΑ 16
  8. ΓΙΑΝΤΡΑΝ ΣΠΛΙΤ 13
  9. ΒΟΙΒΟΝΤΙΝΑ 6

 

FINAL 4

HΜΙΤΕΛΙΚΟΣ1: ΓΙΟΥΓΚ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ 18-4

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ2: ΓΙΑΝΤΡΑΝ Χ.-ΜΛΑΝΤΟΣΤ 14-10

 

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΓΙΟΥΓΚ-ΓΙΑΝΤΡΑΝ ΧΕΡΤΖ. 15-3

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 67
  2. AΛΦΕΝ 52
  3. ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ 51
  4. ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΡΕΧΤ 50
  5. ΝΤΕ ΖΙΛ 49
  6. ΝΤΟΝΚ 41
  7. ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ 37
  8. ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ 34
  9. ΣΟΥΡΜΑΝ 34
  10. ΝΤΕ ΧΑΜ 31
  11. ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΟΥΡΓΚ 12
  12. ΖΕΙΣΤ 6
  13. ΒΛΑΑΡΝΤΙΓΚΕΝ 0

 

PLAY OFF

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ:

ΟΥΤΡΕΧΤΗ-ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ 2-0

ΑΛΦΕΝ – ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ 1-2

ΑΜΕΡΣΦΟΡΤ – ΝΤΟΝΚ 2-0

ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΡΕΧΤ – ΝΤΕ ΖΙΛ 0-2

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ:

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΛΕΙΝΤΕΝ 53
  2. ΝΤΟΝΚ 52
  3. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 50
  4. ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ 39
  5. ΝΤΕ ΖΑΑΝ 21
  6. ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ 19
  7. ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΡΕΧΤ 12
  8. ΝΤΕ ΧΑΜ 3

 

PLAY OFF

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΛΕΙΝΤΕΝ – ΝΤΕ ΧΑΜ 2-0
ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ – ΝΤΕ ΖΑΑΝ 2-0
ΝΤΟΝΚ – ΜΠΡΑΝΤΕΜΠΡΕΧΤ 2-0
ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΧΕΤ ΡΑΒΙΝ 2-0

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΛΕΙΝΤΕΝ – ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ 0-2
ΝΤΟΝΚ – ΟΥΤΡΕΧΤΗ 1-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΠΟΛΑΡ ΜΠΙΕΡΣ

europe

1ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΣΟΛΝΟΚ 25
  2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22
  3. ΜΠΡΕΣΙΑ 14
  4. ΟΡΒΟΣΙ 12
  5. ΣΠΑΝΤΑΟΥ 4
  6. ΝΙΣ 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΡΕΚΟ 27
  2. ΓΙΟΥΓΚ 17
  3. ΕΓΚΕΡ 15
  4. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ 11
  5. ΠΑΡΤΙΖΑΝ 4
  6. ΑΝΟΒΕΡΟ 3

%cf%85%ce%b4%cf%81%ce%bf%ce%b3%ce%b5%ce%b9%ce%bf%cf%82

1ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΣΕΡΒΙΑ 14
  2. ΣΛΟΒΑΚΙΑ 8
  3. ΡΟΥΜΑΝΙΑ 4
  4. ΓΕΡΜΑΝΙΑ 4

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΚΡΟΑΤΙΑ 12
  2. ΕΛΛΑΔΑ 12
  3. ΟΛΛΑΝΔΙΑ 6
  4. ΓΑΛΛΙΑ 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΙΤΑΛΙΑ 9
  2. ΡΩΣΙΑ 6
  3. ΓΕΩΡΓΙΑ 0

%cf%85%ce%b4%cf%81%ce%bf%ce%b3%ce%b5%ce%b9%ce%bf%cf%821ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΡΩΣΙΑ 7
  2. ΟΛΛΑΝΔΙΑ 7
  3. ΕΛΛΑΔΑ 4

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΟΥΓΓΑΡΙΑ 11
  2. ΙΤΑΛΙΑ 7
  3. ΓΑΛΛΙΑ 0

Τα πιο δημοφιλή

 

over the counter viagraorder viagrageneric viagrageneric viagra onlinecheap viagrabuy viagra
generic viagrabuy viagracheap generic viagraviagra genericbuy viagrabuy viagra
generic viagraviagrageneric viagracheap viagraviagrageneric viagra online